زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


چگونه یک مرد را به اوج لذت برسانیم؟

روشهایی برای رسیدن مردان به ارگاسم
دسته‌ها: سلامت جنسی. برچسب‌ها: بازنشر.
روش به اوج رساندن مرد

روش به اوج رساندن مرد

انزال و ارگاسم لذتشان با هم متفاوت است. ارگاسم رسیدن به اوج لذت جنسی است که قاعدتاً در مردان و زنان به یک شکل صورت نمی گیرد.

همانگونه که زنان نقاط حساسی در بدن خود دارند که بوسیله آن تحریک می شوند مردان نیز دارای نقاط حساسی هستند که به وسیله آن تحریک می شوند. در ادامه ی این مطلب از تک پزشک به ارگاسم رسیدن مردان برای شما توضیح داده خواهد شد.


محققان چه می گویند؟

متن زير به آموزش نکاتي پيرامون ارگاسم در مردها ميپردازد. این داده ها متعلق به جی مانی – پرفسور دانشگاه آکسفورد آمریکا در سال 1990 میباشد:

من بطوراتفاقي راه دستيابي به ارگاسم طولاني را کشف کردم. يکبار موقعي که خود ارضایی میکردم احساس کردم که آلت من بخوبي تحريک نشده و ممکن است ارگاسم خوبي نداشته باشم.

به همين خاطر خود ارضایی  رامتوقف کرده و دوباره از نو شروع کردم. اين بار متوجه شدم که لذت لمس و تحريک آلتم بيشتر از دفعه قبل است و به همين خاطر هنگامي که به انزال نزديک شدم تحريک با دست را قطع نموده و بعداز مدتي مجددا” آنرا شروع کردم.

من اين عمل را بارها پشت سرهم تکرارکردم وهربار احساس بهتري داشتم. شايد بارپنجم بود که احساس کردم علي رغم تحريک زياد و تورم غده پروستات و سفتي آلتم، هيچ اسپرمي از من دفع نميشود.

به اين ترتيب دريافتم که آستانه تحريک من براي رسيدن به انزال بتدريج بالا رفته است. دربيضه هايم احساس لذت عجيبي ميکردم وآنها بنظرم بزرگتر ازحالت عادي ميرسيدند.

شايدبعد از گذشت حدودچهل دقيقه از اين عمليات من احساس خستگي نمودم و تحريک را آنقدر ادامه دادم تا به انزال کامل به همراه يک ارگاسم فوق العاده لذت بخش رسيدم.

جالب است بدانيد که مقدار مايع مني من خيلي بيشتر از قبل شده بود و خروج آن لذت زيادي برايم داشت.

مکانیسم انزال

در اينجا بهتر است به بررسي مکانيسم انزال بپردازيم.

هنگام فعاليت جنسي ابتدا خون زيادي در اندامهاي جنسي جمع ميشود. سپس تحريک بالا رفته و مدتي در يک حد ثابت باقي مي ماند. آنگاه اگر شدت تحريک از اين آستانه ثابت بالاتر برود، رفلکس ارگاسم و دفع مني از بدن رخ ميدهد.

به طور عملي مرحله بعد ازاين مرحله ثابت را ميتوان به چند مرحله مجزا تقسيم کرد.

ابتدا بيضه ها کمي سنگين بنظرميرسند. در آغاز ارگاسم، اپيديدم وطناب هاي مني بر، منقبض شده و مني را به سمت مجراي مني بر و لوله ی خروجی هدايت ميکنند.

انباشته شدن مني در آمپول باعث تشديد احساس لذت جنسي ميشود. ادامه تحريک آلت، باعث سفت شدن کيسه هاي مني شده و ترشحات آنها به داخل آمپول را بيشتر ميکند.

به تدريج و با افزايش فشار، پروستات سفت تر شده و ترشحات خود را به مجراي ادرار تخليه ميکند. باسفت شدن پروستات ديگر انزال غيرقابل اجتناب خواهد بود، و بالاخره دريچه هاي مجراي مني بر باز شده و با تخليه مني به بيرون، انزال صورت ميگيرد.

معمولا” مايع مني شامل ترکيبات زير است:

 1. ترشحات پروستات10%
 2. اسپرم5%
 3. ترشحات ديگر85%

در انتهاي مجراي مني بر دريچه هايي وجود دارد که با افزايش فشار داخل مجرا بازشده و موجب انزال ميگردند. شمابايد ياد بگيريد که اين دريچه ها رابسته نگه داريد.

رمز اينکار در اين است که هنگاميکه شما به انزال نزديک شديد، درست قبل از اينکه انزال برايتان اجتناب ناپذيرشود، تمام عضلات اندامهاي جنسي خود را شل کرده و تحريک آلت رامتوقف نماييد.

شل کردن عضلات در اين حالت دريچه هاي مجرا را بسته نگه داشته و علي رغم توليد ترشحات توسط غدد، انزال صورت نميگيرد. متوقف کردن تحريک آلت نيز مانع ايجاد رفلکس انزال بدليل افزايش فشارمجرا مي گردد.

به مرور زمان و با تمرين شما ميزان فشارلازم درون مجرا براي ايجاد رفلکس انزال را افزايش ميدهيد و به تدريج ارگاسم هاي شما قويتر و طولاني تر خواهدشد.

بعلاوه باافزايش تجمع مايع در لوله یا همان آمپول شما لذت زيادي از انزال خواهيدبرد. اگرشما يک انگشت خودرا درون مقعدفروببريد، ميتوانيد سفت شدن پروستات و کيسه هاي مني را حس کنيد. بعلاوه ماساژدادن و فشار پروستات نيز در اين حالت لذت آوراست.

به مرور زمان و با تمرين ميزان توليد مايع مني توسط بيضه هاي شما بيشترشده، تعداد دفعات انزال شما افزايش مي يابد و بعد از هر انزال در مدت زمان کوتاهتري ميتوانيد دوباره تحريک شده و سکس کنيد.

ضمنا” قدرت تمرکز و کنترل شما روي ارگان جنسي افزايش يافته و از اين طريق ميتوانيد لذت بيشتري از سکس ببريد.

ارگاسم مردان

روش ارگاسم مردان

همچنین بخوانید: چگونگی ماساژ پروستات مردان

روشهاي جلوگيري از انزال زودرس در مردان: 

همانگونه که در بالا و بر اساس تحقیقات یک محقق توضیح داده شد یکی از روش ها برای این کار می تواند جلوگیری از انزال با مکس در فعالیت جنسی باشد. به اين ترتيب، بدون اينکه انزال داشته باشید از ارگاسم هاي متعدد ولي کوچک، لذت ميبرید.

لذت هريک از اين ارگاسمها تقريبا” نصف يک ارگاسم معمولي همراه با انزال، ولي تعداد دفعاتشان نامحدود است. ازطرف ديگر اندامهاي جنسي شما، تمرين خوبي براي تمرکز و کنترل ميکنند ولذت جنسي، بطور قابل ملاحظه اي افزايش مي يابد.

در ادامه برای شما روش هایی برای رسیدن به ارگاسم آورده شده است:

مراحل زير را بترتيب انجام دهيد:

 1. مکث و ادامه تحريک:

هنگامي که احساس کرديد که به ارگاسم نزديک ميشويد، تحريک آلت را متوقف کرده، بعداز کمي مکث دوباره ادامه دهيد. بعد از هربارتوقف، شما لذت بيشتري از تحريک مجدد آلتتان خواهيدبرد.

سعي کنيد اين عمل را پنج مرتبه انجام داده و بار ششم به ارگاسم برسيد. اگر اين تمرين را با موفقيت انجام دهيد، حجم مني و لذت شما به هنگام خروج آن افزايش قابل ملاحظه اي مي يابد. در اين مرحله بايد بتوانيد روي ارگان جنسي خود تمرکز و کنترل داشته و بين ارگاسم و انزال فاصله ايجاد کنيد.

 1. فروکردن انگشت در مقعد:

بعد ازاينکه مرحله بالا را خوب انجام داديد سعي کنيد حين انجام آن انگشت مياني را در مقعد فرو کرده و پروستات را فشار دهيد و سفتي آن را زير دستتان حس کنيد.

البته شایان ذکر است این تحقیق، براساس مطالعات محققان آمریکایی است و صحت و سقم آن به مجله ی تک پزشک ارتباطی ندارد.

 1. ريلاکس کردن ماهيچه ها:

در طول زمان که تمرين شماره يک را انجام ميدهيد، سعي کنيد به تدريج به ارگاسم نزديکتر شده و تحريک آلت را ديرتر قطع کنيد.

باقطع تحريک، ماهيچه هاي اندام جنسي را ريلاکس کنيد و بگذاريد بدن شما از تحريک بيفتد. سپس دوباره ادامه تحريک آلت را از سر بگيريد.

 1. بيشتر و بيشتر به ارگاسم نزديک شويد:

به تدريج سعي کنيد هر بار بيشتر و بيشتر به ارگاسم نزديک شده و مکث کنيد. به اين ترتيب ترشح جنسي شما ادامه مي يابد ولي انزال رخ نميدهد.

 1. سفت کردن کيسه هاي مني:

همانطورکه گفته شد، پنج بار بعد از رسيدن به آستانه تحريک براي انزال مکث کنيد و با سفت کردن کيسه هاي مني، مني را به آمپول برگردانيد.

به اين ترتيب در بار ششم تحريک که انزال ميشويد، خواهيد ديدکه حجم مني دفع شده از شما بيشتر از سابق است.

 1. مرحله ی ششم

سعي کنيد مطابق روش بالا خود را تحريک نموده و حجم مني را افزايش دهيد، ولي هنگامي که متوجه فشار ناشي از تجمع زياد مني در بيضه ها شديد، تحريک را متوقف کرده و سعي کنيد براي چندساعت تحريک نداشته باشيد.

هرچند اين کار مشکل است ولي کمک زيادي به کنترل شما روي ارگاسم مينمايد. ممکن است با انجام اين تمرين در بيضه خود کمي احساس درد يا ناراحتي داشته باشيد.

 1. دوباره فعالیت جنسی داشته باشید

به همان روش قبل پنج بار مکث نموده و بار ششم لذت غير قابل توصيفي از يک ارگاسم طولاني با خروج مني زياد، ببريد.

مردان چگونه به ارگاسم می رسند؟

نحوه ارضا شدن مردان، نحوه به ارگاسم رسیدن آقایان و تخلیه شدن مردان

همچنین بخوانید: 7 روش برای نعوظ طولانی مدت

روش هاي ديگر براي ارگاسم طولاني

 1. درمان هاي موضعي:

استفاده از کرم هاي کاهش دهنده حس سطحي ناحيه دستگاه تناسلي مانند ژل ليدوکايين دو درصد توصيه شده است. استفاده از ليدوکايين + کرم پريلوکاين و کشيدن کاندم روي آلت پس از 15 دقيقه سبب کاهش زود انزالي مي شود. توجه شود قبل از نزديکي با صابون شستشو شود تا از بي حسي بيشتر آلت و واژن زن جلوگيري شود.

استفاده از اسپری های سر کننده هم میتواند در این مورد نقش بسزایی داشته باشد.

همچنین بخوانید: عوارض استفاده از اسپری تاخیری
 1. استفاده از روش  ماستر و جانسون:

اين شيوه شامل يادگيري تشخيص و کنترل احساسي است که منجر به ارگاسم مي شود. اين روش نياز به اراده و تمرين دارد، ولي بسيار موثر است.

ماستر و جانسون، شامل تحريک سکسي توسط خود فرد يا زوج جنسي مي باشد. انجام تحريک تا رسيدن به نزديکي قله (ارگاسم) و متوقف کردن آن است.

اين کار در چند نوبت و اوقات مختلف انجام مي شود و به تدريج زمان هر تحريک افزايش مي يابد تا فرد احساس مي کند زمان طولاني تري را صرف هر بار تحريک مي نمايد. پس از چند نوبت و چند روز تمرين انجام نزديکي شروع مي شود.

مرد به پشت مي خوابد و به آرامي کار نزديکي انجام مي شود. به محض اينکه تحريک به قله نزديک مي شود با علامت دادن به زن (پارتنر) مدتي حالت ريلکس به خود گرفته و مجددا نزديکي شروع مي شود.

 1. تکنيک فشار:

فشار سر آلت يا انتهاي آلت قبل از انزال سبب عقب افتادن ارگاسم مي شود. اين حالت سبب کم شدن تجمع خون در آلت و کاهش نعوظ (ارکسيون) مي شود.

تکنيک هاي ديگر:

بسياري از جوانان براي افزايش کنترل انزال اقدام به استمناء قبل از نزديکي مي کنند تا با اين کار کنترل بيشتري بر ارگاسم خود پيدا کنند اما اين تکنيک خيلي موثر نيست و ما شخصا این کار را توصیه نمیکنم.

 1. کاندوم:

کاندم سبب کاهش تحريک پذيري مي شود در صورتي که يک کاندم قادر به اين کار نباشد از دو کاندم مي توان استفاده کرد ضمن اينکه کاندم سبب جلوگيري از بيماري هاي مقاربتي و حاملگي هم مي شود.

 1. حالت خوب نزديکي:

وضعيت معمول نزديکي (مرد در بالا) کمکي به کنترل انزال زود رس نمي کند. مرد به پشت مي خوابد و زن فعال تر عمل مي کند و مرد مي تواند جريان نزديکي را هدايت کند.

 1. درمان طبي:

استفاده از داروهاي مهار کننده باز جذب سروتونين در کنترل انزال زودرس موثر مي باشد. براي اطلاع درباره اين داروها به پزشک مراجعه کنيد.

همچنین بخوانید: درمان انزال زودرس مردان
به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


1 دیدگاه

 1. بسم الله الرحمن الرحیم ببینید خدا چطور میخواد جماع کنید همونو اجرا کنید فروکردن انگشت در مقعد کار بدیه چرا آموزش بد مدید به مردم

نظر خود را بیان کنید