زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


روش های لذت بردن در دوران عقد

چگونه در دوران عقد و نامزدی زوجین همدیگر را ارضا کنند؟
دسته‌ها: سلامت جنسی. برچسب‌ها: بازنشر.

روش ارضا شدن بدون دخول کردن

 • آیا می توان ارضا شد بدون اینکه دخول داشت؟
 • آیا روشی در رابطه جنسی وجود دارد که بدون دخول کردن در دوران نامزدی و یا عقد ارضا شد؟
 • آیا فقط می توان از روش دخول ارضا شد؟

خیلی از دختر و پسرهایی که بتازگی نامزد کرده اند شاید این سوالات را در ذهن خود داشته باشند و نمی دانند که در دوران نامزدی و یا عقد چطور معاشقه داشته باشند.

بهتر است عمل دخول در رابطه جنسی پس ازادواج باشد تا مشکلی پیش نیاید. البته اینکه به خواسته جنسی طرف مقابل در دوران عقد و نامزدی اهمیت بدهید ضروری است.


ارضا شدن در رابطه جنسی بدون انجام دخول

برخی از کاشناسان و خانواده می خواهند که رابطه جنسی کامل در دوران نامزدی صورت نگیرد. دلایل نظر آنها برای ارضا شدن بدون دخول، می تواند به خاطر پیشگیری از مشکلاتی مانند بارداری ناخواسته، وابستگی عاطفی و عدم شناخت کامل از طرف و کاهش انگیزه برای ازدواج باشد.

اما روش هایی هست که می توان بدون رابطه کامل مانند دخول، خود و نامزد را ارضا کرد.

این روش ها ممکن است شامل ارتباط لمسی با یکدیگر و همچنین معاضقه دهانی باشد اما باید بدانید که این بازه ی زمانی برای هر فردی شیرینی های خاص خود را دارد و بهترین کار هم اگر مشکلاتی پیش روی شما وجود دارد، آن است که فعلا از رابطه ی جنسی پرهیز کنید تا موعد آن فرا رسد.

خیلی از دختر خانم ها نمی دانند زمانی که نامزدشان به آنها نزدیک می شود، برای ارضا شدن بدون دخول چه کار باید بکنند. ترس دارند از اینکه نکند پرده بکارت آسیب ببیند.

بسیاری از نامزد ها با یکدگر معاقشه با لباس دارند و حتی ارضا می شوند، اما معمولا اکثر دخترها هیچ حسی نمی کنند و فقط استرس دارند.

همچنین بخوانید: همه چیز درباره ی پرده ی بکارت و خونریزی آن

اگر استرس دارید، محترمانه مانع دخول شوید

در مورادی که نامزد دختر از رابطه جنسی ترس دارد بهتر است سعی کند نترسد. با نامزد باید توافق شود تا تا شب عروسی دوست ندارد دخول انجام شود.

در نظر داشته باشید که زنان به راه های مختلفی به نقطه ی اوج لذت جنسی و یا همان ارگاسم می رسند، اما برای آن ها بر خلاف مردان فاکتورهای بسیار مهمی در این امر تاثیر دارد که باید به آن ها توجه کرد.

از این رو باید به این نکات توجه داشت که الزاما تنها راه ارضا شدن زنان، ارضا به همراه دخول نیست و می توان با رعایت نکاتی ساده این امر را برای هر دوطرف آسان کرد.

دخول تنها راه ارضا شدن در دوران نامزدی نیست بلکه روش های دیگه هم وجود دارد. از نامزد خود بخواهید تا به خواسته شما احترام بگذارد تا پس از عقد برایش جبران کنید.

برخی از دختر ها فکر می کنند که تمایل نامزدشان برای دخول ناشی از یک مشکل است. فراموش نکنید نامزد شما مشکلی ندارد زیرا تقریبا تمام تمایل جنسی مرد در ناحیه تناسلی او متمرکز شده است. اما نواحی حساس و لذت بخش بدن دختر ها در کل بدن آنان پخش شده است.

همچنین بخوانید: روش های مختلف ارضا جنسی زنان

از نامزد بخواهید تمام بدن شما را لمس کند

وقتی زوجین در این دوران تنها هستند، بهتر است به راحتی در اختیار یکدیگر باشند، البته به شرطی اگر دخول برای نامزد دختر استرس زاست، پسر قول دهد دخولی انجام ندهد.

لمس کردن بدن، بوسیدن جایی از بدن لذت خاص خود را دارد. این لذت زمانی شیرین است که نامزد صبور باشد و جیغ و داد لذت را بشنود.

عکس العمل نامزد دختر

بهترین عکس العمل نامزد دختر در قبال لمس و نوازش ( به جای دخول در آمیزش جنسی) در خواست بیشتر انجام و تکرار لمس و بوسیدن است. بهتر است اینجا رودربایستی را کنار بگذارید.


از نامزد خود بخواهید شما را به اوج لذت جنسی برساند

بیشتر مردها عاشق این هستند که بتوانند همسر یا نامزد خود را به اوج لذت جنسی برسانند.

نامزد دختر بهتر است برای ارضا شدن بدون دخول خود را در اختیار نامزد بگذارد و درمقابل همسر مقاومت نکند ، از نامزد خود بخواهد با لمس و در آغوش کشیدن او را به لذت جنسی برساند . زمانی که نامزد پسر این رفتار دختر را مشاهده می کند، بسیار لذت می برد.

معمولا بر اساس تحقیقات کلی زنان به دو نوع به ارگاسم می رسند:

 1. ارگاسم واژینال: در این نوع ارگاسم به وسیله ی دخول صورت می گیرد.
 2. ارگاسم کلیتورال: در این ارگاسم، ارضا شدن به وسیله ی کلیتوریس صورت می گیرد.

باید بدانید که کلیتوریس برای زنان نقطه ای بسیار مهم است و نباید از آن صرف نظر کرد و تعداد بسیاری از زنان با تحریک این نقطه به تنهایی می توانند به نقطه ی اوج میل جنسی برسند.

برای این امر که به سادگی می تواند صورت گیرد و نیازی به دخول در آن هم وجود ندارد باید بدانید که زنان برای ارضا شدن نیاز به فاکتورهای بسیار مهمی دارند که برای مثال می توان به این موارد اشاره کرد:

 • محیط آرام
 • ذهن آرام
 • شرایط مساعد
 • مکان تمیز
 • بوی خوش
 • شرایط نوری مناسب
 • صحبت کردن مداوم
 • تجلیل کردن از آن ها

این موارد در زمانی که شما به همراه دخول قصد در ارضا کردن همسر خود دارید هم باید در نظر گرفته شوند. اما طبیعتا برای کسانی که به همراه دخول ارضا می شوند زمان ارضا شدن و کیفیت آن بسیار متفاوت خواهد بود.

در ارضا با دخول باید این نکته را در نظر گرفت که همزمان هم کلیتوریس و هم نقطه ی جی تحت تاثیر قرار خواهند گرفت، که این موضوع سبب آن می شود که زمان و کیفیت ارضا شدن زنان بسیار تغییر بکند.

همچنین بخوانید: تمامی راه های ارضا کردن مرد بدون دخول
به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


1 دیدگاه

نظر خود را بیان کنید