زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


عکس پرده بکارت

انواع پرده بکارت با شکل
دسته‌ها: بیماری های زنان. برچسب‌ها: بازنشر و پرده بکارت.

پرده بکارت

پرده بکارت با فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری، اسب سواری و حتی افتادن روی زمین نیز می تواند دچار آسیب شود و پاره شود.

البته باید بدانید که تنها دلیل پاره شدن پرده بکارت، آمیزش جنسی نمی تواند باشد. در این مطلب اطلاعاتی در مورده پاره شدن و خونریزی پرده بکارت را می خوانید.


خونریزی پرده بکارت حین مقاربت جنسی

پرده بکارت بافت نازک و غشاء مانندیست که مهبل (واژن) خود را پوشش می دهد. اگر این بافت هنوز دست نخورده باشد در اولین بار رابطه جنسی، از بین خواهد رفت.

این پاره شدن پرده بکارت اغلب به خونریزی و همچنین درد منجر می شود.در اغلب موارد، پرده بکارت خونریزی در حین مقاربت برای اولین بار است دلیلی برای نگرانی نیست.

به غیر از پاره شدن پرده بکارت، در حین مقاربت جنسی، می تواند دلایل دیگری هم  وجود داشته باشد. یکی پارگی کوچک اطراف واژن، برای مثال، می تواند یکی از دلایل باشد. حدود یک تا سه روز بعد از رابطه جنسی پارگی زخم میتواند التیام یابد.

باید مراقب بود، سعی کنید با استفاده از روان کننده های سیلیکونی برای کاهش اصطکاک که شانس پارگی را کاهش دهد و در نتیجه جلوگیری از خونریزی بیشترشود.

خونریزی در حین و یا پس از مقاربت می تواند نشانه برخی از عفونت جنسی (مقاربتی) که باعث التهاب یا التهاب اندام های تناسلی است، باشد. خونریزی ناشی از STI،  ممکن است در یک رابطه جنسی رخ دهد.

خونریزی در حین نزدیکی جنسی می تواند بعد از هیسترکتومی با توجه به عللی مانند عفونت دستگاه ادراری رخ دهد.

خونریزی در حین مقاربت جنسی در زمان حاملگی ممکن است به دلیل گردن رحم حساس و لطیف رخ دهد. همچنین، گاهی اوقات، خونریزی در حین و پس از مقاربت ممکن است بدلیل دوره قاعدگی بعد و قبل ان رخ دهد.

گاهی اوقات، در آخرین روز از دوره قاعدگی خود، اگر شما در مقاربت جنسی درگیر هستید، ممکن است خونریزی ببینید. خونریزی در حین و یا در برخی موارد پس از مقاربت، ممکن است به علت رشد خوش خیم در رحم باشد.

بنابراین مهم است که شما هر نوع خونریزی واژینال را به اطلاع پزشکتان برسانید. زیرا که فیبروئید و پولیپ نمی تواند خود به خود تشخیص داده شود.


همچنین بخوانید: درد پرده ی بکارت

خونریزی پرده بکارت چقدر است؟

سوالات مربوط به خونریزی  در طول ازاله و پارگی بکارت کاملا رایج هستند. با این حال؛ هیچ مقدار خاص و مشخصی  از خونریزی که قرار است در اولین تجربه جنسی شما  رخ دهد وجود ندارد.

معمولا پس از پارگی پرده بکارت خونریزی کم و بیش شدیدی ایجاد می شود. لازم است این خون را از خون قاعدگی تمیز دهیم.

خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرتر لخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است.

لبه های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می شود. بعد از حدود یک هفته لبه های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می شوند.

در بسیاری از موارد، مقدار کمی از لکه بینی، که در آن زنان متوجه چند قطره خون بر روی دستمال  خود و یا در دستمال کاغذی وجود دارد هیچ خونریزی شدیدی  را تجربه نمیکنند، اگر خونریزی به اندازه کافی سنگین وباعث خیس خوردن کل نوار بهداشتی شود با یک پزشک صحبت کنید.


همچنین بخوانید: ترمیم پرده ی بکارت

چه مدت خونریزی پاره شدن پرده بکارت طول میکشد؟

پس از نزدیکی، به یاد داشته باشید  هیچ زمان خاصی برای خونریزی وجود ندارد. خونریزی می تواند بین پنج تا ده دقیقه و چند ساعت متغیر باشد.


نکاتی برای درمان خونریزی پرده بکارت

هنگامی که یک پرده بکارت یا پرده مهبل پاره شده باشد هیچ راهی برای درمان و یا ترمیم  آن وجود ندارد. در بسیاری از موارد شما لازم نیست  کاری برای جلوگیری از خونریزی انجام دهید.

با این حال، اگر خونریزی بیش از حد سنگین است میتوانید از کمپرس یخ درناحیه واژن استفاده کنید. تا زمانیکه زخم التیام یابد بهتراست ازهرگونه نزدیکی جنسی پرهیز شود.

در صورتی که خونریزی بیش از حد است و باعث ناراحتی، ضعف یا سرگیجه، شده سریعا با پزشکتان مشورت کنید.

با این حال، یافته های اخیر نشان داده اند که بسیاری از تمرینات فیزیکی شدید مانند اسب سواری، شنا، دوچرخه سواری، جهش، می تواند باعث پاره شدن پرده ی بکارت شود.


همچنین بخوانید: آیا پرده ی بکارت با یک بار رابطه پاره می شود؟

علل خونریزی پرده بکارت چیست؟

خونریزی ممکن است هنگامی که پرده بکارت پاره شود رخ دهد. این معمولا در طول اولین مقاربت جنسی اتفاق می افتد، زمانی که نفوذ رخ می دهد.

در طی اولین مقاربت، پرده بکارت به طور کلی و تحت فشار در داخل، به سمت داخل به واژن پاره میشود. مقدار خونریزی از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

در حالی که برخی ممکن است پرده ی بکارت ضخیم تر و خونریزی بیشتر، برخی ممکن است پرده بکارت نازک تر، که باعث خونریزی کمتری داشته باشد.

نیروی نفوذ الت تناسلی نیز باعث تفاوت در میزان خونریزی میشود. علاوه بر این، نیروی بیشتری نیز ممکن است منجر به آسیب بافت های اطراف در مهبل (واژن)، که منجر به خونریزی سنگین تر شود.

اگر در اولین مقاربت  ناراحتی خفیف و درد ایجادشود دلیلی برای نگرانی نیست. گاهی  فقط چند قطره که خود به خود متوقف در چنددقیقه بعد میشود.


داروهای خانگی برای خونریزی پرده بکارت

هیچ راه حل واقعی برای جلوگیری از خونریزی اولین بار پرده بکارت وجود ندارد. با این حال، شما ممکن است استفاده از روان کننده های  تجاری دراولین بار مقاربت است ،و همچنین اجتناب از مقاربت مکرر (بیش از یک بار) در یک روز.


انواع و تصویر پرده بکارت

پرده بکارت

پاره شدن پرده بکارت

انواع پرده بکارت و شکل آنها

 

بسیار مهم است که بدانید بدنتان به چه شکلی است. البته در مورد شکل یا رنگ اندام جنسی تان نگران نباشید. بعضی ها تیره اند، بعضی روشن، بعضی کوچکند، بعضی بزرگ. اما غیر عادی نیستند.

در نظر داشته باشید که هیچ واژنی دقیقا شبیه آن دیگری نیست.

اندازه و شکل این سوراخ از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. انواع رایج پرده بکارت عبارتند از:

پرده بکارت

اندازه و شکل این سوراخ از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. انواع رایج پرده بکارت عبارتند از:

 

حلقوی:

پرده بکارت

در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
حلقوی (قابل اتساع و غیر قابل اتساع) در این نوع، پرده بکارت به شکل حلقه‌ای پیرامون ورودی مهبل را پوشانده‌است. پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.

ارتجاعی:

پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود و هیچ خونریزی ندارد.

دو سوراخی یا تیغه ای:

پرده بکارت

پرده ای که یک تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد.

غربالی (سوراخ سوراخ):

پرده بکارت

این پرده به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.در پرده دندانه دار حفره وسط پرده یک حفره گرد با لبه های مضرس می باشد. در واقع تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی یا گرد فقط در مضرس یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.

مسدود:

پرده بکارت

این نوع پرده هیچ سوراخی ندارد و کاملا مسدود است.
بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.

طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.


همچنین بخوانید: اطلاعاتی در مورد پرده بکارت

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


173 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید
  اگه خودارضایی خیلی انجام بشه بدون وارد کردن چیزی به واژن آیا باعث پارگی پرده میشه؟اینکه فشار اب دست شویی باعث پارگی پزده میشه ؟ و خودارضایی بااب در حمام چه طور؟

  • سلام بله خود ارضایی با آب باعث پارگی و آسیب دیدگی پرده میشود حتی بدون وارد کردن چیزی و با مالش سطحی روی آلت تناسلی دختر میتواند منجر به صدمه به پرده شود صبر کنید تا ازدواج کنید سختگیریزیاد در امر مهریه و مسایل دیگر نکنید فیلم بد نبینید گلاب مصرف کنید غذاتون رو کنارل کنید

   • سلام خسته نباشید ببخشید من و نامزدم دیشب نزدیکی داشتیم و من روز ششم قاعدگیم بود یعنی هنوز پریودیم تموم نشده بود و نامزدم ۳بار التشو داخل کرد و با هر بار داخل کردن خیلی درد داشتم و خیلی خون میومد…حالا خواستم بدونم این خونه قاعدگیه یا پردم پاره شده؟؟؟

     • سلام
      به احتمال قوی پرده بکارت شما دوباره پاره شده چون خانوم من هم شب عروسی خون ازش اومد موقعی که پرده بکارتش پاره شد ولی دو شب بعدش وقتی نزدیکی کردیم دوباره دردش میوند وسر التم خونی شد ومعلوم شد پرده بکارتش پاره شده است

    • دکتر دریاباری در

     سلام
     اگر از ختنه گاه بیشتر وارد شده باشه بله ، پرده بکارتتان بوده

  • سلام من بعد از قاعدگی دقیقا نمیدونم چن روز بود تموم شده بودم همینجوری نشسته بودم بخدا هیچ کاریم نکردم رفتم دسشویی دیدم یه خون مایل به قهوهای رنگ اومده امکانش هس پرده بکارت پاره بشه ولی خو ار1اییم نکردم ممنون میشم جواب بدین

 2. سلام ببخشید من شب اول مقاربتم دیشب بود ولی دو روز غذا نخورده بودم و آرایشگاه به شدت سرد بود و اپیلاسیون انجام دادم بسیار دردناک وسطای شب قبل اینکه مهمونا برن دل درد شدیدی گرفتم و رنگم پرید وقتی رفتیم تو اتاق خودمون رو لباس زیرم چند قطره خون بود به نظرتون چرا؟

 3. سلام ببخشید نامزد ثابق من اسرار داشت ک ماباهم رابطه داشته باشیم ومن قبول کردم ک ازپشت باهم باشیم اما ب پردم کاری نداشت اینومطمعنم ولی دستشو تو ناحیه پرده بکارتم فشارداد امافرو نکرد..ولی دراون لحظه دردم گرفت اماداخلش نکرددستشو..الان ک نگاه میکنم همونطوریه اماپرده ی من ازنوع حلقویه وحس میکنم ناحیه بالای واژن ی پوست نازکی ک قبلادورش بودالان نیست…امامن مطمعنم خون نیومدازم اون موقعی ک دست زد ورابطه هم ب پرده کار نداشت…میخاستم ببینم واقعامیشه ک بافشاردادن دست دراون ناحیه وبدون خونریزی این اتفاق بیفته یامن حساس شدم کمکم کنیدلطفا

  • سلام زهرا خانم ، خیر اینجوری با فشار دادن ناحیه پرده پاره نمیشه مگه اینکه دخول اتفاق افتاده باشه با دخوله که صد در صد پاره میشه پرده ، ولی چون پرده ی شما حلقویه به نظر من خودتون رو به یک ماما نشون بدین تا معاینه دقیق تری بشین ، ولی به نظر من شما زیادی حساس شدین ، چیزی نشده در کل با فشار آوردن دست پرده پاره نمیشه مگه اینکه دخول صورت بگیره خصوصا اینکه شما فرمودین خونریزی هم نداشتین پس اتفاقی نیفتاده

   • شلام من با دوست پسرم رابطه داشتم از عقب وه یکم خون اومد میترسم که به جلو زده باشه امکانش هست که از عقب خون بیاد عین رابطه

 4. سلام لطفاجواب بدیدپرده من شبیه ب هیچکدوم ازاینانیس یعنی توی اون تصویری ک زیرش انگلیسی نوشته شده ردیف دو اولی حس میکنم اون شکله من بانامزدم دخول نداشتم اماآلتش رومیذاشت روی آلت من خونی چیزی هم نیومدامامن یخورده ترسیدم لطفاجواب بدید

 5. سلام…میبخشید اگه قسمت بالای لبه های کوچیک از هم جدا باشن ممکنه دلیل بر پارگی پرده بکارت باشه؟خواهشا بهم جواب بدین خیلی مهمه…از وقتی یادمه دوتا لبه های کوچیکم از هم جدا هستن تا حالا هم رابطه ای نداشتم… سوال دومم اینکه اگ فشار اب یه لحظه خیلی شدید شه و بعدش درد داشته باشی ممکنه پرده پاره شده باشه؟؟؟خواهش میکنم زود جواب بدین

  • سلام خسته نباشید من ازدواج کردم در شب اول نزدیکی با شوهرم خیلی درد داشتم خیلی طول کشید تا پرده ام باز شد چون خیلی اروم التش رو وارد کرد بعد فقط چند قطره خون اومد فقط دلیلش چیه؟ انتظار نداشتم فقط چند قطره بیاد ممنون میشم جواب بدید

 6. سلام من باهمسرم اولین شب رابطه داشتم یه دفعه الت همسرم رفت داخل ولی زود دراورد بعد چند لحظه خون ریزی داشتم بعد اون وقتی اروم واردم کرد یه چیزی مثل دیواره مانع ازپیشروی میشه هردفعه هم بهش میخوره درد و سوزش دارم من الان چیکارکنم اون دیواره چی هست یعنی پرده بکارتم پاره نشده کامل

 7. یعنی غیر علمی ترین و سطحی ترین متنی بود که راجب پرده بکارت خوندم..دوستان توصیه میکنم این موضوع رو از سایتهای معتبر جهانی و علم سکسولوژی روز دنبال کنید..این توضیحاتیه که اقدس خانوم تو روضه ی محله میده بدون هیچ پشتوانای علمی درستی.

 8. سلام
  من با نامزدم دیشب رابطه داشتم… قسمت پایینی واژنم (قسمت انتهایی که بعد با یک فاصله به مقعد وصل میشه) خونریزی داره وهنوزم بعد از 12 ساعت قطع نشده. میشه خواهشا راهنمایی کنید و بگید علتش پارگیه یا فشار بیش از حد؟؟

 9. سلام وقت بخیرمنو همسرم قبلایکبار برا برداشتن پرده اقدام کردیم ولی من چون درد زیاد و فشار بهم وارد میشد دست نگه داشتیم بعدکلی پرس وجو برا کاهش درد و استفاده از ژل روان کننده و معاشقه طولانی دیروز بازم خیلی درد داشتم اما پرده ام پاره شد چون یه مقدار خون اومد بعدش برا دخول اقدام کردیم اما دردغیرقابلی تحملی و دوباره داشتم بعداون خونریزی شدیدی کردم و دخول انجام نشد تاچندساعت بعدهم وقتی دستشویی میرفتم چندقطره خون میومد،میخام بدونم خون اول که در حدمعقول بود خون پرده بکارت بود یا خونی که بار دوم اومد؟مشکل چیه که دخول نتونستیم بکنیم؟ممکنه واژینیموس باشه یا عادیه؟چون من خودم حس میکنم موقعی که فشار میاد به یه چیزسفتی میخوره که مانع ورود میشه

  • اون حسی که می کنید که به یه چیز سفتی برخورد میکنه به دلیل انقباض عضلات لگن هست وقتی خودتون رو سفت کنید به دلیل تنگ بودن واژن جلوی حرکت گرفته میشه

 10. سلام.طی رابطه با نامزم شاهد خونریزی بودم.ولی فکر نمیکنم دخولی صورت گرفته باشد و از بیرون آلتشون به آلت تناسلی من مالش میدادن ولی من حس کردم که آلتشون به مقدار کمی داخل فرو شد.ولی ایشان میگن نه داخل نشد.و من هیچ دردی حس نکردم.و بعد از چند بار دستشویی رفتن در هنگام دستشویی خونریزی داشتم آیا بکارت پاره شده یا خونریزی دلیل دیگه داره؟

 11. سلام
  من چن بار بامالش کلیتوریسم ب حالت نعوذ رسیدم ولی ارضا نشدم تاحالا هیچ دخولیم نداشتم وچیزیم وارد واژنم نکردم
  یکبار موقه پریودی روی نوار بهداشتیم ی چیزی مشاهده کردم ک خون یا لخته نبود
  ممکنه پردم بوده باشه؟

 12. سلام من با نامزدم قصد رابطه جنسی داشتم
  و اول ۱ کی از انگشتانم رو اروم داخل کردم و چیزی مانع نشد
  دفه بعد ۲ تا انگشتمو وارد کردم د به سختی وارد میشد اما داخل کردم انگار که پرده حلقویه
  بعد از مدتی کمی التم رو داخل کردم و بعد از اون مقداری خون اومد میخوام بدونم با این که به نظر پرده حلقوی بود امکان از بین رفتن پرده هست یا نه؟

  • سلام من از بچگی بدون اطلاع از چیزی و وجود چیزی به اسم پرده بکارت .انگشت خود را داخل واژن میکردم و هیچ درد یا خونریزی هیچ وقت نداشتم .تا اینکه بزرگ شدم و فهمیدم چنین مسائلی هست.و نگران شدم نمی دونم پرده بکارتم سالم یا نه و یا از چه نوعی هست و امکان مراجعه به پزشک ندارم .باکسی راحت نیستم و تنهایی نمیتونم برم

 13. سلام چن بار بامالش کلیتوریسم ب حالت نعوذ رسیدم ولی ارضا نشدم تاحالا هیچ دخولیم نداشتم وچیزیم وارد واژنم نکرد وای ی لکه خونی دیدم میشه بگید اون چیه؟

 14. سلام…من چن بار ک از توی آینه پردمو نگا کردم وقتی زور میزنم کاملا قسمت پایین واژنم باز میشه خیلی میترسم یعنی ممکنه اتفاقی واسم افتاده باشه ک اینقدر با زور زدن واژنم باز میشه؟؟؟ و اینکه بعد از زور زدن کاملا داخلش پیداس خواهش میکنم زود جواب بدین ….یه تیکه گوشت همون قسمت اول واژنم پیداس بدون اینکه بخام زور بزنم نمیدونم اون پرده هس یا ن چون فقد یه قسمت کوچیک از سوراخ واژنم رو پوشنده …تو رو خدا کمکم کنین

  • احتمالا پرده شما از نوع حلقوی ارتجاعیه اگه به یه ماما مراجعه کنید حتما بهتون میگه نوعش چیه و اینکه صدمه دیده یا خیر

  • اگه چیزی داخلش کرده باشی پاره شده اگه نکرده باشی ک نشده حتی دستتم داخلش نکن به پزشک مراجعه کن

 15. سلام.من چن بار که از توی آینه پردمو نگا کردم یه سوراخ کوچیک میبینم ک بدون زور زدن یه تیکه گوشت میبینم ک پیداس توی سوراخه واژنم ..یعنی میگین پردمه؟یعنی پرده ب همین راحتی و بدون زور زدن ممکنه دیده شه؟؟؟و اینکه وقتی هم ک خیلی زور میزنم کاملا اون قسمت سوراخ واژنم باز میشه ب طوری ک کامل داخل سوراخ واژنم رو میبینیبینم و کاملا از اون حالت سوراخ کوچیک خارج میشه من واقعا میترسم نمیدونم ممکنه اتفاقی برام افتاده باشه یا ن…خواهش میکنم کمکم کنین …بنظرتون پرده ام از چ نوعی میتونه باشه؟ من نمیتونم ب پزشک هم برای معاینه مراجعه کنم لطفا کمکم کنید

 16. سلام ببخشید اگر از پودر های موبر استفاده کنیم خطری برای پرده داره؟
  واینکه از کجا و چطوری بفهمیم پرده ما هنوز سالمه؟

  • پودر موبر ضرری نداره واسه پرده بکارت. اول اینکه نیاز نیست این همه نگران باشید و برای تشخیص سلامت پرده به دکتر زنان مراجعه کنید

 17. سلام امروز نشستم روی پای خوهارم که به شوخی پاشو گذاشت زیرم درد وحشتناکی حس کردم، حس کردم پاش رفت کامل داخل مبهل، بهد که چک کردم چند قطره خون دیدم که هنوز هم خونریزی ادامه داشت، و داخل مبهل ک چک کردم حس کردم سوراخی وجود داره مثل شکل اول که گفتید حلقوی هست خیلییی خیلیییی خیلیی مضطرب شدم و حال خوبی ندارم ایا زمان ازدواج همسرم این شک خواهد داشت ک من رابطه نامشروع داشتم؟ من هنوز ازدواج نکردم خییلی حالم بده الان پرده بکارتم به وسیله خواهرم از دست دادم؟؟؟ خواهش میکنم جواب بدید

  • سلام احتمالا آسیب دیده . برای اطمینان خاطر برید پیش متخصص . پرده حتی با پریدن و اسب سواری هم از بین میره چه برسه به اینکه انگشت پا رو کرده باشه داخلش

 18. سلام خسته نباشید . من هیچ رابطه ای قبل نامزدی باکسی نداشتم ولی چندروز پیش نامزدم انگشتشو فرو کرد داخل واژنم من هیچ درد شدیدی حس نکردم و هیچ خونی ام نیومد ولی الان نامزدم میگه پرده بکارت تو از قبل پاره بود من انگشتمو تا آخر فرو کردم هیچ خونی نیومده پس تو دختر نبودی و الان بینمون مشکل پیش اومده خواهش میکنم راهنمایی کنید یعنی واقعا پرده بکارت من نداشتم ؟ پرده بکارت با انگشت هم پاره میشه؟

  • سلام بله با انگشت پاره میشه به راحتی اما بهتره برید پیش یه متخصص . اما نامزدی که انقدر شکاک هستش و بهتون اطمینان نداره رو میخواید چیکار آخه؟

   • پسر سالم حق داره دختر سالم بگیره. پسری هم که سکس داشته واقعا حقش دختری بدون پردست …غیر این صورت آدم با مرغ و خروس چه فرقی داره

 19. سلام پرده من بالاش شبیه حلقویه ولی پایینش حالت هفت یا هشته ویه کم‌اطرافش ریش ریش داره وقتی هم۱۷ سالم بود از رو کنجکاوی انگشتمو داخل کردم که ببینم وازن حالت ارتجاعیه یا نه حالا به نظرتون پردم آسیب دیده وپردم به نظرتون از چه نوعه با خصوصیاتی که گفتم؟

 20. سلام ببخشید یکی از دوستان من با دوست پسرش رابطه نردیکی داشتن پردش پاره شد….بعد از یک هفته اگ برن ازمایش بدن دی ان ای الت مرد مشخص میشه؟!

 21. سلام،میخواستم بدونم خونریزی بکارت پس از پاره شدن چه مدته الان حدود۲۰ ساعت ازعروسیم میگذره ولی هنوز خونریزی دارم وقتی میریم دستشویی لطفا جواب بدید نگران هستم😢

 22. سلام خسته نباشید….میخواستم بدونم پرده دقیقا کجای الت تناسلی قرار داره…اولش؟وسطش؟یا اخرش؟با داخل و خارج کردن انگشت امکان پارگی پرده هست یا نع؟اگه نامزدم فقط نوک التش رو داخل بکنه بازم پرده پاره میشه؟؟لطفا کمک کنید خیلی ضروریه

 23. ازتون خاهش میکنم جواب بدیت خود ارضایی با اب باعث پارگی پرده میشع؟من فقط۱۵ سالمه خیلی نگرانم

 24. سلام من دو هفته پیش با نامزدم رابطه داشتم اما دخول انجام نشد فقط در حد مالش بود..بعد از 5یا 6ساعت روی لباس زیرم یک لکه خون دیدم. کمر درد هم داشتم و وقت عادت ماهانه ام 3روز بعد از رابطه ام بود.فردا رابطه ام پیش پزشک رفتم معاینه کرد گفت مشکلی ندارم ولی بعدکه براش توضیح دادم که یک لکه روی لباس زیرم دیدم دیدم گفت آسیب دیده.ولی اولش گفت سالمی تا گفتم رابطه بدون دخول داشتم ولی لکه دیدم گفت اسیب دیده .حالا بکارتم آسیب دیده؟ایا ممکنه اون لکه به خاطر نزدیک بودن عادت ماهانه ام باشه؟

 25. واقعن که کامنتارو خوندم هنوز خیلیا اصلن نمیدونن مرده کجا هست!!!
  یخورده مطالعه کنید عوض اینکه استرس بی خودی به دلتون راه بدید

 26. سلام ببخشید یه سوال داشتم من وقتی ده سالم بود به عرض پوزش وقتی شورتمو نگاه کردم چندین لکه خون بود به مادرم هم نشون دادن به نظرتون ربطی به پرده بکارت داره؟به خاطر این مسئله ادم میخوره تو ذوقش خب بعدم که نگاه میکنم هیچ چیز خاصی نمیبینم میشه لطفا جواب بدییید

 27. سلام من یه سالی هس خودارضایی میکنم ولی تاحالا چیزی واردواژنم نکردم همش درحد نوازش بوده ولی گاهی اوقات بدون دلیل خون میبینم حتی وقتی زمان پریود شدنم هم نباشه.ی سری بعدخودارضایی زیردلم ی خورده دردگرفت.امکان داره پردم پاره شده باشه؟لطفاجواب بدید

 28. سلام.
  من 33 سالم هست و دیروز برای معاینه بکارت پیش یک متخصص زنان رفتم. ایشون نگاه کردن و گفتن زاویه 270 درجه ( زاویه ساعت 9) تحلیل رفته ( آسیب دیده) ولی بقیه نواحی سالم و صاف و صوف هست. بعد از من پرسیدن راستش رو بگو؟ تو رابطه جنسی داشتی؟ مگه می شه؟؟ (این در صورتیه که من تا الان دوست پسر نداشتم و حتی هیچ پسری به دستم هم دست نزده و خیلی هم مراقبت کردم که سلامت بکارت ام حفظ بشه. ) بعد این خانم پزشک گفت چون صاف و صوفه می نویسم باکره هستی ولی بعدش می نویسم در اولین دخول خونریزی خواهی داشت که اگه احیانا به من دروغ گفته باشی و خونریزی نکردی، من تشخیص غلط نداده باشم.
  خوب این از نظر من قابل قبول نیست چون گواهی بکارت برای اینه که اگه احیانا به هر دلیلی در اولین دخول خونریزی ای نداشته باشم مشکل ایجاد نشه. اگه گواهی منوط به داشتن خونریزی باشه که دیگه چه گواهی ای !!! ( تازه 200 هزار تومان هم ازم پول گرفت برای دادن این گواهی)
  شب که اومدم خونه با روش هایی که در اینترنت خونده بودم خودم بکارتم رو معاینه کردم و دیدم که در زاویه ساعت 9، یک برش مانندی داره. حالا نمی دونم این برش بطور مادرزادی وجود داشته یا در اثر پریود های شدیدی که قبلا تجربه کردم (بیرون اومدن پوست آندومتر به اندازه یک کف دست از رحم که در اثر عقب انداختن پریود با قرص LD ایجاد شد) ایجاد شده.
  می خواستم ببینم می تونم از یه مرجع دیگه ای گواهی بکارت بگیرم بدون اینکه منوط به خونریزی در شب زفاف باشه؟
  و اینکه این برش و ناهمواری در زاویه ساعت 9 ممکنه مادرزادی باشه؟ و اینکه اگه در اثر پریود هام این بریدگی ایجاد شده، با بریدگی حاصل از سکس قابل تمایز نیست؟
  چون عموم مردم مخصوصا آقایون فکر می کنن پرده بکارت یه پرده برزنتی هست که فقط با سکس آسیب می بینه.

 29. سلام‌خسته نباشیدتوروخدا کمکم کنید من دکتر ک رفتم گفت پردم حلقویه و خیلی عقب هست پردم ینی دم سوراخ واژنم نیس و دو روز پیش با نامزدم رابطه داشتم النش ب طور کامل فرو کرد اما هیچ خونی نیومد ازم اون موقع ولی دو ساعت بعد از رابطه یه ترشح خیلی قهوه ای پر رنگ ازم خارج شدخیلی نگرانم کرد
  من شب هم خودم خود ارضایی کردم ریمل رو چند باری ب داخل واژنم کردم ک اول روی ریمل همون لکه قهوه ای دیدم اما بعد از چند بارکه ریمل داخل فروکردم دراوردم یهو خون روی ریمل دیدم و بعد دو روز در ادرادم باز لخته خون قهوه ای رنگ دیدم خواستم ببینم امکانش هست این خون دلیلش بخاطر فشارک ب دیواره های واژنم اومده باشه بوده یانکنه پردم ک حلقویه اسیب دیده خیلی نگران شدم کمکم کنید توروخدا

 30. سلام من شب اول نزدیکی با شوهرم خیلی درد داشتم و به راحتی التش وارد نشد سخت وارد شد فقط چند قطره خون بیشتر نیومد ایا دلیلش اینه که به ارومی وارد کرده یا از قبل. صدمه دیدم؟ لطفا جواب بدید

 31. سلام من مجردم اینا خوندم حسابی شهوتی شدم با ۳۲ سال سن پسر مجرد وای خیلی سختی میکشم خیلی

   • سلام من رابطه جنسی داشتم ودوسال پیش وقتی رفتم دکتر اولش گفت بکارت نداری ولی بعدش دستیارش گفت داری ودکتره هم گفت داری وحلقویه واسیب دیده ایاممکنه پرده عقب باشه بطوری ک دیرتردیده بشه ممنونم ازجوابتون

 32. سلام وقت بخیر.سوالی داشتم که ممنون میشم کمکم کنید
  بنده با نامزدم نزدیکی داشتم بکارتم پاره شد و تا دوساعت خون امد
  و بعد قطع شد
  ولی شب و فردای ان روز لکه قهوه ای رنگی مشاهده کردم
  امروز هم باز خون قرمز رنگی امد
  ایا برای من مشکلی پیش امده؟
  لازم به ذکر است که یک هفته تا پریودی من باقی مانده
  لطفا کمکم کنید

 33. سلام
  من و نامزدم چن شبه پیش باهم رابطه داشتیم بعد من آلتمو نصفه کردم تو چت سری ام خانمم دردش اومد اما من درآوردم سری
  ولی رفته بوده سرویس بهداشتی دیگ چن تا لکه خون اومده بیرون. حالا ب نظر شما پرده پاره شده یا فشار اومده بهش ؟؟؟

 34. سلام من15 سالمه با دوست پسرم از پشت رابطه داشتم ولی انگشتشم داخل واژنم کرد البته محکم ضربه نزد منم ن درد داشتم نه خونریزی ممکنه پردم پاره شده باشه؟!

 35. سلام لطفا اگع میشع جواب بدین. من با نامزدم نزدیکی داشتم از پشت فقط داش لاپایی میزد بعد یهو خورد ب التم دردم گرف بعد ده دقیقه دستمو زدم ب اونجا ی دو سه قطره خون دیدم. بنظرتون پردم برداشتع شده یا مال قاعدگیع اخه زمان قاعدگیم نزدیکع ممنون میشم جواب بدین

 36. سلام
  من یه سوال داشتم‌که واقعا نگرانم کرده
  سه سال پیش من یه نامزد داشتم که باهم رابطه داشتیم و همه چیز بین خانواده ها خراب شد وقتی دکتر رفتم گفت که پردت ارتجاعیه اما یک مقدار ک محل اصلی پارگی نیست پاره شده
  الان بع از چندسال عقد کرده هستم و توی رابطه ی پریشبم دوبار ارضا شدم میترسم مشکلی پیش بیاد
  میخواستم بدونم ارضاشدن که باعث پارگی بیشتر نمیشه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

  خواهش میکنم کمک کنید خیلی اعصایم بهم ریخته بود

 37. جالبه ک همه با نامزدشون رابطه داشتن و خیلی هم نگرانن خوب مث ادم بگید دوس پسر دگ مردم خر فرض میکنید واقعا

 38. سلام من واژنم ضربه دید با میز بعد یه هفته درد داشتم بعد یه هفته احساس کردم شکل پرده ام عوض شده چطوری باید بفهمم عکس چیزی نمیشه بفرستم ؟!!!

 39. سلام ببخشید ازتون خاهش میکنم کمکم کنید من یه دختر ۱۹ساله هستم و باکره و با کسی رابطه ای نداشتم … دیروز سوار دوچرخه شدم بعد از سالها یه دوچرخه قدیمی که روش یه میخ بود ندیدمش نشستم روش ــ. بعد یه ساعت بعدش در حد چند قطره خون دیدم
  .
  گفتم شاید زمان عادتم بوده و اهمیت ندادم تا الان که فهمیوم نه یه ایرادی هست و چند قطره خون بوده 😫😫😫 این ینی اسیب دیدم؟؟😰😥😱توروخدا جواب بدید 😰😰😰

 40. ببخشید من دو باز برام یه اتفاقایی افتده
  یه بار تو بچگیم افتادمو پام اومد زیرم خیلی دردم گرفت و بعدشم یکم خونی شده بود ولی فکر میکنم بیرون واژن زخم شده بود
  و یه بار دیگه هم روز سرسره فشار اب شدید زده داخل این دفه چیزی حس نکردم
  میخواستم ببینم میشه پردم پاره شده باشه
  چطوری بفهمم که هست یا نه نمیخوام برم دکتر
  دو بند انگشت هم دادم تو چیزی حس نکردم
  لطفا زود جواب بدین

 41. سلام ببخشید البته من التم 24سانته با دوس دخترم که سکس داشتیم از پشت یهو نصف التم رفت داخل التش ولی هیچ خونی نیومد مگه میشه خون نیاد میتونید لطفا دلیلشو بگید

  • اره میشه خون نیاد بعضی دخترا مادر زاتی خون نمیاد یا کم خونه این باعث نمیشه ک قبلا کسی پردشو زده باشه

 42. واقعا که اگه با نامزدتون کردین دیگه واسه چی نگرانید اول و آخر که باید پردتونو و بزنه بره نکنه قصد جدا شدن دارین اینطور نگران پرده هستین یعنی چی اخه. انقدر کامنت مسخره خوندم ها اح اح اح.

 43. این همه فیلم اموزشی هس ماشاالله هم که همه واردین چرا پس الکی پیام می دین اگه واقعا نگرانید پیش دکتر برید

 44. سلام خوب هستین من چن روز پیش با خواهرم دعوا کردم پاشو محکم کوبید از دو شلوارم به اونجام درد گرفت ولی خونی چیزی مشاهده نشد میتونم بپرسم آیا احتمال هس پردم پاره بشه یانه؟ خیلی میترسم لطفا ج بدین

 45. سلاام.من با نامزدم رابطه داشتم ولی اصلا خونریزی نکردم؛ با این که دکتر رفته بودم وگفته بود که سالمم ولی چرا خونریزی نکردم؟

  • اگه علت خونریزی پاره شدن پرده بکارت شما باشه،مطمئنن همون لحظه یا چن لحظه بعدش باید خون رو مشاهده کنید ن س روز بعدش
   ممکنه همون خون عادت ماهیانتون باشه

   • سلام شاید پرده شما از نوعی هستش ک بعده پارگی خونریزی نداره
    یاهم اصلا بعده رابطه پردتون هنوز سالمه ک خونریزی نداشتین
    جای نگرانی نیس
    اگه نگران هستین ب ی پزشک زنان مراجعه کنین

 46. منو نامزدم رابطه مقعدی خیلی کم و خفیفی داشتیم و من هیچ خونی ندیدم و خودشم میگه جلو نخورده. ولی بعد از سه روز لکه دیدم و خونریزی کردم.بعد از ادرار چند قطره میاد ولی با دستمال که پاک میکنم خونی میشه یعنی کم هم نیست. اخرین روز پریودم هم 23اسفند بوده. احتمال داره خونریزی بخاطر عادت ماهیانه باشه؟

 47. سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم با زبون زدن درون مهبل(خوردن) امکان پاره شدن پرده وجود داره؟

 48. سلام خسته نباشید من و نامزدم در هنگام رابطه..ب طور اتفاقی آلت ایشان وارد واژن من شد ن کامل خیلی کم خونریزی زیادی داشتم حدودا تا ۳روز بعد…الان فقط ی‌ پارگی هس و زخم و دور زخم ها زرد شدن میخام بدون واژنم اسیب دید یا اینک پرده پاره شد

 49. سلام
  من دیروز اولین رابطه جنسی رو داشتم ولی از اون لحظه تا الان خونریزی ادامه داره.
  دیگه بدم میاد برم دسشویی و حموم. صدبار خودمو شستم.
  خیلی استرس دارم.
  لطفن کمکم کنید.

 50. سلام وقتتون بخیر. من و نامزدم قبلا باهم‌نزدیکی داشتیم و دخول انجام شده ولی خونی نیومد ازم. شب قبل که باهم نزدیکی کردیم یکدفعه خون کمی دیدم ولی دردی نداشتم. پردمم هم نمیدونم حلقوی بوده یا نه چون چند باری چیزی داخلش کردم و نزدیکی داشتیم خونی نیومد ولی دیشب خون دیدم. لطف میکنید راهنمایی کنید و بگید مسئله مهمی هست که به پزشک مراجعه کنم ؟

 51. سلام..ب احتمال زیاد پردتون از نوعی هستش ک خیلی دیر از بین میره..حالا این دفعه ک رابطه داشتین تازه آسیب دیده برا همون..اگر ک بازم تو رابطتون خونریزی داشتین ب پزشک مراجعه کنین

 52. سلام
  من 18 سالم استش و از وقت که یادم میایه خود ارضایی میکنم اما خون ریزی هیچ وقتی نداشتیم اما بسیار کمی همیشه بعد از خود ازضایی درد حس میکنم او هم بسیاااار کممم آیا بنظرتون پرده مه آسیب دیده ؟؟
  ممنون میشم زودتر جوابمو بدین 😢😢

 53. سلام من چند بار انگشتم رو به داخل واژنم کردم و چیزی فرو کردم تو اصلا درد و خونریزی احساس نکردم امکان داره پردم ارتجاعی باشع یا پاره شده باشع

 54. اینایی ک‌میگن با نامزدم رابطه داشتم دروغ میگن رابطه با نامزد و شوهر این همه نگرانی نداره روک بگین به دوس پسراتون دادین تموم شد رفت

   • اقای امیر خان فضولی تو کار دیگران کار خوبی نیست دوست داشتن با دوس پسر شون رابطه داشته باشن به من وتو چه

 55. سلام
  من الان 8 روز ازدواج کردم بعد از دو روز که به سختی پرده بکارت خانمم
  پاره شد وخیلی درد کشید دیگه از اون روز وقتی میخوایم نزدیکی
  کنیم وقتی التم میخواست بره داخل تو خودش میپیچه کوری که هیچ کاری نمیتونم کنم یه کمی از التم هم که میره داخل
  خیلی داد میزنه انگار تموم درد دنیا رو شونش هس
  خواهشن راهنمای کنین

 56. سلام یه سوالی ذهن منو سالها درگیرکرده من وقتی 12.13 ساله بودم و با این چیزا تازه اشنا با یه دختر6..7 ساله رابطه برقرار کردم ولی از روی شورت وشلوارش چندین بار ( نشوندم روم و فشارش دادم).میترسم بکارتش اسیب دیده باشه توروخدا راهنماییم کنین

 57. سلام یک سوال داشتم وقتی نزدیکی انجام شد و پرده پاره بشه همون لحظه باید خون دیده شود حتی بسیار کم یا بعدا خون مشاهده می شود

 58. سلام من با نامزدم امروز رابطه داشتم وقتی آلتش داخل واژن من کرد هیچ خونی رو آلتش نبود بعد که درآورد با دستمال پاک کردم خون زیادی آمد قبل رابطه هم دکتر گفته بود پرده ام حلقوی ارتجاعی هست اگر ارتجاعی هست چطوری خونریزی کرده آیا باکره دیگه نیستم

 59. سلام خسته نباشید من از دوران راهنماییم خوددارضایی میکنم یعنیبه زمینمالش میکردم وحال میکردم ولی نمیدونستم پرده بکارت چیه.الانم نمیدونم پردده دارم یا نه لطفاراهنمایی کنین.به هیچکسم نمیتونم بگم

 60. سلام من با دوست پسرم رابطه برقرار کردم یکم آلتشو از جلو وارد کرد دردش خیلی کم بود ولی هیچ خونی هم نیومد حس میکنم پردمو نزده ولی تعجب میکنم یه زره آلتش رفت داخل اصلانم درد نداشت خونم نیومد ،تا چ حد اگ بره پاره نمیشه؟؟؟لطفا جواب بدین

 61. سلام من با نامزدم رابطه داشتم فقط درهمین حد بود ک التشو مالش میداد رو الت من بعد یکم خوابید روم نمیدونم چیشد وقتی پاشد سر التش خون بود من حس نکردم که التش وارد شده اصلا اما دردم از ناحیه واژن بو فقط یکم دردم اومد بعد خون دیدم بلند شدم میتونستم خوب هم راه برم تا دوروز فقط خون بودقرمز نبود قهوه ای تیره بود .بعد تا ۵روز مابقی خون داشتم به نظرتون دلیلش چیه توروخدا جواب بدین

  • سلام من بانامزدم رابطه داشتم درحد همین مالش که التشو میسابوند رو الت من یهویی نمیدونم چیشد یه درد بدی تو واژنم حس کردم بعد التش خونی شد ودیگه هیچ دردی نداشتم دو روز بعد اون اتفاق خون داشتم ولی مایل له قهوه ای بود و پنج روز بعد اون دوروز هم خون داشتم الان ینی چیشده
   توروخدا راهنماییم کنید

 62. سلام من اولین باری که با نامزدم رابطه داشتم آلتش تا نصفه رفت تو بدون خونریزی و دردکمی داشت تااینک ربتم ماما و گفت که اسیب جزئی دیده و از نوع حلقوی سادس اما ما بعد اونم باهم رابطه داشتیم و الان دیگ تقریبا آلتش کامل میره بدون خونریزی خواستم بدونم میشه کسی کلا پرده نداشته باشه یا حلقوی اینقد راحته ؟
  خواهشا جوابمو بدین

 63. چون چندروز پیش رابطه داشتم با نامزدم دخول انجام نشد ولی خونریزی داشتم و هنوزم لکه بینی دارم فقط اینو میدونم خون قاعدگی نیس کمک کنید از استرس دارم میمیرم

 64. سلام من نامزدم پریود بود ومن از عقب نزدیکی کردم و ناخواسته الت تناسلیم وارد رحمش شد حدود دو یا سه سانت دخول داشت ناامزدم درد شدیدی داشت کلا بدنش بی حس شد و بعد با دستمال دهانه رحمشو تمیز کرد مقداری خون روی دستمال بود ایا خون پریودی بود یا خون پردع لطفا جواب بدید

 65. سلام اگه پرده آسیب ببینه چی مثلا در حد یکی دو میلی متر پاره بشه اونوقت چکار باید کرد ؟ آیا ممکنه ترمیم بشه
  میشه لطفا پاسخ بدید منتظرم
  لطفا حتما به ایمیلم بفرستید جوابو ممنون میشم

 66. سلام
  من دو ساله خود ارضایو تر کردم ولی قبلش چند سالی بود که خود ارضایی با فشار آب میکردم احتمال داره مردم پاره شده باشه یا فشار آب ربطی به پرده ارتجاعی شدن داره؟

 67. سلام من با نامزدم رابطه از جلو نداستم اما فشار کمی بهم اوردن حدود دو ساعت بعد ۲ تا ۳ قطره خون ازم رفته خیلی ترسیدم لطفا جواب بدید

 68. سلام ببخشید من پرده بکارتم پاره شده توش خون لخته شده خواستم ببینم این لخته ها خارج میشن

 69. با سلام.من در دوران پریودم با همسرم رابطه جنسی داشتم اما از پشت و الان چند روزه که درد در ناحیه تناسلی دارم و ادرار همراه با لخته خون است میشه راهنمایی ام کنید

  • با سلام
   حتما باید به پزشک مراجعه کنید تا بررسی های بالینی در مطب انجام شود و تمام موضوع را برای پزشک شرح دهید زیرا این موضوع قطعا برای پزشک تایین کننده خواهد بود.
   تندرست باشید

 70. من درکودکی بهم تجاوز شده ولی خوب یادمه که وارد نشده
  و اصلا نمیدونم که بکارت دارم یانه چجوری مطمعن شم؟؟؟

 71. سلام من با دوست پسرم رابطه دارم اصلا ام خون نیومد بهم گفت ک تو قبلا باکسی رابطه داشتی و گفت برو دکتر گواهی بگیر اگه راست میگی ک باکسی رابطه نداشتی من رفتم دکتر گفت پردت ارتجاعی هست و خون نمیاد من الان از دوست پسرم جدا شدم و اگه بخوام با شوهر ایندم رابطه داشته باشم و بهم شک کنه منو ببره دکتر .دکتر تشخیص میدع ک چ موقع من رابطه داشتم لطفا جواب بدین مهمه

 72. سلام ببخشید اگه پرده بکارت از نقطه ۴ و ۷ آسیب ببینه و با خونریزی هم همراه باشه. یعنی چند درصدش آسیب دیده یعنی یقیش سالمه؟ میشه موقع ازدواج بازم خون ریزی داشت ؟

  • با سلام
   این موضوع بستگی بسیار مهمی به اندازه ی پرده ی بکارت شما و نوع آن دارد و اگر این موارد هم لحاظ شوند بعد از آن میتواند نظر قطعی داد.
   تندرست و سالم باشید

 73. سلام. من زمانی که 13 سالم بود و نمیدونستم پرده چیه انگشتمو کردم تو واژنم. حتی یادم نمیاد بعدش خونریزی داشتم یا نه. بعدشم خودارضایی با اب و مالش داشتم. خیلی استرس دارم لطفا حواب بدید. تو خونه چجوری بفهمم پاره شده. نمیتونم برم پیش ماما

 74. تروخدا جواب بدید دارم میمیرم.
  واسه من لبه ها شکل ستاره باز شده و بعدش گوشتی جلوشو گرفته که نمیدونم پرده بکارته یانه.
  حالا اون ستاره پرده بکارته که پاره شده یا اون گوشته؟؟؟؟
  خودکشی کنم یا نکنم؟
  نمیتونم برم دکتر. قبلا هم بدون اطلاع انگشتمو کردم تو واژنم. خود ارضایی با آب داشتم ولی آب وارد اون قسمتی که پرده هست نشد.

 75. سلام دوستان خسته نباشید من با دوس پسرم 6بار نزدیکی کردم از پشت. هر 6بار خون شدید اومد خون رو لبه های واژنم بود. خون قرمز. میشه بگین پردم رفته یا نه؟تو رو خدا راهنماییم کنین ممنون

 76. سلام من وقتی ۴ یا ۵ سالم بود ۳ تا از فامیلام با تهدید بهم تجاوز می کردن چون هیپنوتیزمم کرده بودن تازه یه چیزایی یادم اومده یادمه درد داشتم اما خون ریزی نه
  چی کار باید بکنم
  آیا امکان داره بچه ۴ ساله پرده اش رو از دست بده

 77. ⅈⅅᗅℳℳᗅℍᝪℳ در

  سلام من با نامزدم چن بار رابطه داشتم کع هیچکدومم کامل نبود فقد هر دفه بیشتر از قبل دخول داشتیم ،تویه همشونم خونریزی داشتم .آیا این طبیعیه؟؟؟

 78. من نمیتونم برم پیش ماما توروخدا کمکم کنید من خیلی دوست پسرمو دوست دارم دارم از ترس میمیرم خیلی اضطراب دارم خواهش میکنم کمکم کنید

 79. من نمیتونم برم پیش ماما توروخدا کمکم کنید از ترس میمیرم خیلی اضطراب دارم خواهش میکنم کمکم کنید

 80. سلام پرده من شبیه به شکل حلقویه ولی مث اون نیست و اینکه من چند سال پیش تو دوران بچگی چیزی وارد واژنم کردم اما ن خون سوزش و یا دردی حس و ندیدم ایا پرده من پاره شد؟؟؟لطفا بهم جواب بدید ممنونم 🙏🙏

نظر خود را بیان کنید