زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


بزرگ بودن سینه ها چه عوارضی برای زنان دارد؟

برخی بانوان که سینه های کوچکی دارند علاقمندند که سایز سینه خود را افزایش دهند برخی هم سایز سینه هاشان به طور معمولی بزرگتر از حد معمول است و آیا عواقب بزرگی سایز سینه چه می تواند باشد و چه ارتباطی با سایر اعضای بدن دارد؟

رابطه بزرگی سایز سینه و کمر درد در زنان

برخی از خانم ها علاقه خاصی به داشتن برجستگی و بزرگی سینه ها  دارند برای همین گاهی تصمیم به جراحی های زیبایی می گیرند که البته زیاده روی در این مسئله عوارض جسمی به دنبال خواهد داشت که یکی از آنها دردهایی است که به مرور زمان در کمر گردند و شانه ایجاد خواهد شد چرا که به واسطه سنگین تر شدن وزن سینه ها فشار به ستون فقرات و قسمت های اطراف ان بیشتر خواهد شد. پس از انجام جراحی و کاشت سینه بهتر است به نکاتی که در این بخش به آنها اشاره می کنیم توجه کنید.

رابطه بزرگی سایز سینه و کمر درد در زنان

عوارض بزرگی بیش از حد سینه زنان

سینه های سنگین روی عصب گردن و ستون فقرات تاثیر می گذارند و باعث کشیدگی رباط گردن شانه و کمر میشود سنگینی و کشش به مرور باعث خستگی ماهیچه ها و دردهای مزمن خواهد شد.

بزرگ کردن بیش از حد سایز سینه ها با جراحی میتواند دردهایی را در پستان نیز ایجاد کنند چراکه تلاش بدن برای تعادل به هم خورده به واسطه بزرگی این عضو جنسی فشاری را به عضلات اطراف سینه وارد می کند که منجر به درد خواهد شد.

بدن به طور طبیعی بعد از سنگین شدن سینه ها به سمت جلو خمیده می شود چرا که ستون فقرات توانایی تحمل وزن اضافه را ندارد و تغییر حالت در موقعیت طبیعی ایستادن و نشستن را موجب می شود که منجربه قوز و بدفرم شدن قسمت بالای بدن خواهد شد.

زمانی که سنگینی سینه ها مرکز فشار وزن در بدن را تغییر می دهد اسکلت بدن تاثیر منفی گرفته و در دراز مدت برآمدگی دیسک بروز می کند.

اگر فردی به طور مادرزادی سینه های بزرگ دارد برای رفع این مشکل بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کند که در صورت تشخیص با جراحی کوچک کردن پستان دردها به سرعت رفع شوند.

علاوه بر تمام این موارد  بزرگی سینه می تواند باعث مشکلاتی مانند احساس خواب رفتگی در دست ها، ایجاد شیار و لک روی شانه ها، تعریق و عفونت چین زیر سینه ای به خصوص در تابستان شود.

محدودکردن فعالیت های ورزشی، تنگی نفس ضمن ورزش، کاهش اعتماد به نفس از دیگر عوارض بزرگی بیش از حد سایز پستان زنان است.

عوارض بزرگی سینه ها را بشناسید

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


نظر خود را بیان کنید