زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


دسته‌ها: روانشناسی.

حرف عاشقانه

حرف های عاشقانه ای که شما به همسر خود می زنید می تواند از یک رابطه جنسی کامل و بدون نقص لذت بیشتری داشته باشد. استفاده از کلمات جادویی محبت آمیز حتی می تواند از یک رابطه جنسی بهتر و لذتبخش تر باشد. محققان معتقد هستند که حرف زدن در مورد عشق در رخت خواب از عشق بازی و رابطه جنسی می تواند لذت بیشتری داشته باشد.

حرف های عاشقانه می توانند از سکس لذت بیشتری داشته باشند

محققان می گویند صحبت کردن در مورد عشق در حالی که صدای شما خشدار شده و دوست داشتن در چشمانتان برق می زند تاثیر بیشتر و بهتری دارد حتی نسبت به رابطه ی جنسی. بر اساس یک مطالعه ی جدید شما هر چقدر هم که در روابط جنسی خوب عمل کنید و موفق باشید باز هم صحبت کردن در رخت خواب لذت دیگری دارد. محققان می گویند حرف زدن با شریک جنسی تان و این که بگویید او را دوستش دارید می تواند لذت رابطه ی جنسی تان را چند برابر کند. فارغ از اینکه برخی افراد شخصیت سمعی دارند و با شنیدن احساساتی شده و یا تحریک می شوند و درصد بیشتری از بازخوردشان مربوط به شنیده هایشان است همه ی افراد با هر شخصیتی به شنیدن حرف های عاشقانه در رخت خواب علاقه دارند و از آن لذت می برند.

مطالعات جدید نشان می دهد که صحبت ها و حرف ها و متن عاشقانه در رخت خواب بیشتر از رابطه ی جنسی برای زنان و مردان لذت بخش است. طبق یک نظر سنجی در خصوص همین مورد 75 درصد از مردان و 74 درصد از زنان از حرف های عاشقانه قبل از روابط جنسی لذت می برند.

چیز هایی که می توانید در خصوص آن ها حرف بزنید و شریک عاطفی تان را تحت تاثیر قرار دهید کم نیستند. می توانید از آرامشی که به شما می دهد به او بگویید. یا اینکه لحظاتی که کنارش هستید برایتان بهترین ساعات روز است. هیچ جمله ای بیشتر از دوستت دارم روی کسی تاثیر ندارد. شما با گفتن یک جمله ی ساده در حالی که صداقت در صدایتان ضامن شما می شود بهترین کاری است که می تواندید انجام دهید. همین کار ساده سه چهارم از زنان و مردان را راضی می کند. نظر شما چیست؟

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


نظر خود را بیان کنید