زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


دسته‌ها: مقالات خواندنی. برچسب‌ها: رپورتاژ آگهی.

چه مدت سپری می شود تا یک ایده ی جالب در ذهن جنبه ی عملی به خود گرفته و به مرحله ی اجرا درآید.

تعداد افرادی که می توانند به ایده های ذهنیشان جامه ی عمل بپوشانند چقدر است؟ شاید نتوان به این سوال پاسخ قاطع و درستی داد اما به وضوح می دانیم کسی که ایده های خود و یا دیگران را عملی می کند کسی نیست جز یک کارآفرین.

کارآفرینی صرفا دانشی نیست که کسب شود بلکه خصوصیتی است که به شخصیت افراد بر می گردد و هر کسی نمی تواند از پس کار آفرین شدن و یا گرفتن لقب کارآفرینی بربیاید.

دکتر میثم شکری ساز از جمله افرادی است که توانسته است ایده هایش را به شکل کاملا موفق به مرحله ی اجرا در آورد و نام کار آفرین برتر را از آن خود کند.

وی پس از سالها تلاش و تجربه و طی کردن مسیر پر پیج و خم فعالیت در حوزه ی کسب و کار و آموزش، توانسته است که به بهترین شکل ممکن در این حوزه بدرخشد.

آشنایی بیشتر با دکتر میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز از زمانی که ایده ی آموزش مجازی از راه دور را به مرحله ی اجرا درآورد حدودا یک دهه می گذرد. وی در این مدت توانسته است شاخ و برگ بیشتری به زمینه ی شغلی خود داده و هر روز بیشتر از دیروز موفق تر باشد.

هم اکنون معتبر ترین و بزرگترین موسسه آموزش مجازی پارس متعلق به دکتر میثم شکری ساز است.

وی فارغ التحصیل دکتری کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناس ارشد MBA از دانشگاه اشتنبایس برلین آلمان و امیر کبیر است.

علاوه بر مدیریت این دو مجموعه ایشان، یکی از متبحر ترین مشاوران در حوزه ی کار آفرینی و مشاوره در کسب و کار، بازاریابی، منابع انسانی و ارتباطات است.

مرکز توسعه مجازی پارس www.elp.ir، یکی از موسسات معتبر تحت مدیریت وی بوده که تا کنون ده ها کتاب در زمینه های مختلف ترجمه و چاپ کرده و به جامعه ی علمی کشور ارائه شده است. از دیگر افتخارات دکتر میثم شکری ساز، گرفتن عنوان کارآفرین برتر در سال 1396 است که به پاس قدر دانی و سپاس از این شخصیت بزرگوار به وی اعطا شد. همچنین ایشان از وزارت علوم، فناوری، تحقیقات، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی و اتحادیه های دیگر به واسطه ی تلاش و پشتکار و همچنین زخمات بی شائبه اشان در حوزه ی کارآفرینی، لوح سپاس دریافت کرده است.

یکی دیگر از افتخارات وی، آموزش ده ها هزار نفر ICT روستایی با همکاری معاونت رئیس جمهور، سازمان میراث فرهنگی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ملی پست و گردشگری و صنایع دستی است.

میثم شکری ساز سخنران انگیزشی بسیار تاثیر گذار، قهرمان بازی شطرنج و نویسنده ی آثار ادبی بسیاری نیز است.

گسترش و توسعه ی علم و تکنولوژی در گستره ی فناوری باعث ایجاد تغییرات قابل توجهی در زمینه های مختلف شده است. یکی از این زمینه ها که به راحتی با استفاده از دانش جدید و فناوری های روز توانسته رنگ و بوی دیگری به خود بگیرد، حوزه ی آموزش است.

بدین ترتیب که از شیوه ی قدیمی و سنتی آن به نوع مدرن و جدید امروز خود تغییر شکل داده است و باعث شده است که افراد بتوانند به راحتی از آموزش های جدید استفاده کرده و به اصطلاح در دسترس آنها باشد. آموزش هایی که با استفاده از آنها، آینده و شغل بهتری در انتظار هر فرد است. در این شرایط فرد خلاق و نوآوری پیدا می شود و با پشتوانه ی تجربه و سابقه ای که در زمینه ی آموزش دارد و همچنین خصوصیات شخصیتی وی که به راستی ایشان را کارآفرینی برتر نموده است، وارد عرصه ی آموزش مدرن شده و شیوه ی آموزش مجازی از راه دور را ارائه می دهد.

وی در واقع توانسته است پنجره ی جدیدی برای افراد علاقمند به آموزش و پویایی ایجاد کند. البته ارایه ی دوره های آموزش مجازی، ابتدای راه این جوان خوش فکر و خلاق بوده و به دنبال آن در زمینه های دیگر، مشاوره ی کسب و کار، کارآفرینی، بازاریابی های شبکه ای، ارتباطات و … فعالیت می کند.

با بررسی هر چه بیشتر در زمینه ی روش های آموزش طی دهه های گذشته به راحتی متوجه می شویم که کمتر افرادی بر زمینه ی آموزش به شیوه های نوین تمرکز داشته و به فکر استفاده از راهکارهای جدید برای ارائه ی دوره های آموزشی بوده اند. این خود یکی دیگر از مسائلی است که باعث شده، نام دکتر میثم شکری ساز بر سر زبان ها بیفتد. چرا که وی در ارائه های دوره های آموزشی موسسه هایش، اولین کسی بوده است که شیوه ی آموزش نوین را اجرایی کرده است.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


نظر خود را بیان کنید