زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


دسته‌ها: مقالات خواندنی.

چگونه می توانیم به سالمندان کمک کنیم؟

اگر شما هم در منزل سالمندی دارید و می خواهید به هر نحوی به این عزیزان کمک کنید تا زندگی بهتری داشته باشند و به بهبود کیفیت زندگی آنها بیانجامید، راهکارهای متنوعی وجود دارد که در رسیدن آنها به سلامتی شان نقش بسیار مهمی دارد و از طرفی سلامت شما و خرسندی تان را نیز به دنبال خواهد داشت.

شاید در نگاه اول تمام مشکلات و دغدغه های کاری و زندگیتان را در ذهنتان تجسم کنید و از کمک کردن به سالمندان منصرف شوید اما بد نیست که بدانید یکی از اصلی‌ترین راهکار هایی که می تواند به سالمندان شما کمک کند مراقبت و نگهداری از سالمند و پرستاری از سالمند به واسطه یک فرد حرفه ای و کار بلد است. اینگونه اگر منزل سالمند با فرزندان فاصله زیادی داشته باشد می‌توان از یک پرستار شبانه روزی استفاده کرد که به صورت ۲۴ ساعته نقش مراقبت از سالمند در منزل را خواهد داشت.

امروزه مانند گذشته ها نیست که سالمندان در این دوره از زندگی تنهایی و سختی را تجربه کنند بلکه روش‌های متعددی نظیر پرستاری از سالمند و مراقبت از سالمند در منزل در کنار خدماتی مثل فیزیوتراپی در منزل، سونوگرافی در منزل، نوار قلب در منزل، اکو در منزل و… وجود دارد که به راحتی همه این موارد در محل زندگی سالمند ارائه می شود و نیازی به تردد یا رفت و آمد در شلوغی های شهر وجود ندارد.

قطعاً پرستاری از سالمند تهران کار دشواری است اما وقتی از این خدمات استفاده شود و پرستاری از سالمند در منزل تهران به مراکز معتبر سپرده شود علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها بلکه در زمان کوتاه تری انجام خواهد شد.

چند راهکار ساده برای کمک به سالمندان

  • از یک مکالمه ساده شروع کنید: اگر مراقبت و نگهداری از سالمند را به پرستاران حرفه ای سپرده اید قطعاً جای نگرانی وجود ندارد چرا که پرستار علاوه بر اینکه به خوبی از وظایف پرستاری از سالمند مطلع است بلکه دلسوزانه و به‌عنوان یک همدم در کنار سالمند شما خواهد بود. اما این شما هستید که با برقراری یک تماس ساده میتوانید احساس رضایت بیشتری و حس بهتری را در سالمندان ایجاد کنید.
  • در روز یا در هفته به سالمند خود سر بزنید: اگر سالمند در محیط خانه خود نگهداری می شود و حتی با شما فاصله دارد باید با برنامه ریزی زمان هایی را برای دیدار با سالمند خود در نظر بگیرید. سعی کنید از سالمندان بخواهید که از زندگیشان خاطراتی را برای شما بازگو کنند چرا که جز علاقه‌مندی‌های اغلب سالمندان بوده و منجر به افزایش روحیه شان خواهد بود.
  • به سالمندان یاد بدهید تا از اینترنت استفاده کنند: با وجود اینکه استخدام پرستار و مراقبت از سالمند در منزل می‌تواند بسیار تاثیر مثبتی در روحیه سالمند داشته باشد اما امکانات اینترنتی به سالمندان کمک می کند تا در مواقع لزوم با شما ارتباط داشته باشند و هیچ وقت احساس تنهایی نکند.
  • استفاده از غذاهای سالم: اکثر سالمندان با افزایش سن دیگر حوصله پخت و پز ندارند و سعی می کنند غذاهای حاضری و بدون دردسر را انتخاب کنند اما بهتر است غذای سالم برای وعده های غذایی آنها گنجانده شود که منجر به افزایش امید آنها به زندگی خواهد شد و به زیاد شدن حس خوشبختی و افزایش طول عمرشان نیز کمک می‌کند. رژیم غذای مدیترانه یکی از بهترین رژیم غذایی است که حاوی ماهی میوه و سبزیجات بوده است. زمانی که پرستار را برای سالمند انتخاب می کنید بهتر است تهیه غذا و نظافت منزل را نیز به او بسپارید.
  • و...

چرا آرین طب؟؟؟

اگر می خواهید از خدمات متنوع پزشکی و خدمات پرستاری در منزل نظیر مراقبت و نگهداری از سالمند، پرستاری از کودک، فیزیوتراپی در منزل، سونوگرافی در منزل، نوار قلب در منزل،اکو در منزل و… بهره مند شوید و رضایت کاملی از این خدمات در محل زندگی تان داشته باشید کافیست آرین طب را انتخاب کنید.

این مجموعه بی نظیر با برخورداری از کادری متخصص و حرفه ای، خدمات اورژانسی و شبانه روزی می‌تواند بهترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار بدهد. تمام هدف آرین طب بر آن است تا شما عزیزان به راحتی به انواع خدمات پرستاری و پزشکی دسترسی داشته باشید و از همه مهمتر به دنبال افزایش کیفیت زندگی می باشد.

 

 

,مراقبت از سالمند در منزل, ,پرستاری از سالمند تهران ,پرستاری از کودک ,پرستاری از کودک تهران,مراقبت از کودک ,مراقبت از کودک تهران ,پرستاری از کودک در منزل,فیزیوتراپی در منزل,سونوگرافی در منزل,اکو در منزل,نوار قلب در منزل

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


نظر خود را بیان کنید