زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


دسته‌ها: مقالات خواندنی. برچسب‌ها: رپورتاژ آگهی.

آیا می خواهید درباره ایمپلنت دیجیتال ، جدیدترین تکنولوزی کاشت دندان بدانید ؟

در روش ایمپلنت دیجیتال ابتدا لازم است شرایط استخوان فک بررسی شود با داشتن این اطلاعات دندانپزشک زیبایی عمل کاشت ایمپلنت را انجام می دهد یکی از مزیت های این روش به نسبت ایمپلنت سنتی همین آزمایش های اولیه می باشد که از آسیب رسیدن به رشته های عصبی و شکافتن بیش از حد لثه جلوگیری می کند البته لازم است بدانید در روش ایمپلنت دیجیتال به دندان های مجاور آسیبی نمی رسد چرا که کوچکترین شکاف ممکن برای کاشت ایمپلنت ایجاد خواهد شد. همان طور که می دانید جراحی با حداقل شکاف خونریزی و درد کمتری دارد شکاف لثه در حدی است که نیاز به بخیه هم ندارد.

شاید در گذشته به دلیل استفاده از روش سنتی کاشت ایمپلنت برای جایگزینی دندان های از دست رفته نگرانی ها بیشتر بود همین مدت زمان درمان طولانی تر ! اما این روزها به دلیل استفاده از روش های مدرن و نوین می توان گفت دیگر نگرانی های ناشی از جراحی از بین رفته است و همین طور طول درمان کوتاه تر شده است روش ایمپلنت دیجیتال انقلابی در کاشت دندان برای افرادی که دندان های از دست رفته دارند ایجاد نمود.

آشنایی با جدیدترین تکنولوژی کاشت دندان

یکی از بهترین محاسن این روش کوتاه شدن مدت زمان جراحی می باشد چرا که بسیاری از افراد به دلیل ترس از جراحی از کاشت ایمپلنت گریزان بودند همین طور کوتاه شدن طول درمان که برای بسیاری انتظار برای بهبودی و قرار دادن روکش ایمپلنت بسیار طاقت فرسا بود اما با روش ایمپلنت دیجیتال شما در یک جلسه با قرار دادن روکش ایمپلنت صاحب دندان خواهید شد البته که با این روش آسیب کمتری به لثه وارد می شود.

لازم است بدانید با روش ایمپلنت دیجیتال به دلیل شکافته نشدن لثه شما درد و تورم کمتری بعد از کاشت دندان خواهید داشت که این موضوع می تواند بسیار خوشایند باشد همین طور خونریزی بعد و در حین کاشت دندان نخواهید داشت. شما بعد از کاشت دندان به روش دیجیتال می توانید کارهای روزانه خود را انجام دهید و حتی بلافاصله غذا بخورید بنابراین یکی از دلایل استقبال بیماران از کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال کمتر شدن دردسر های بعد از کاشت می باشد.

آیا می خواهید درباره ایمپلنت دیجیتال ، جدیدترین تکنولوزی کاشت دندان بدانید ؟

یکی از سوالاتی که شاید در ذهن شما هم ایجاد شده است راحت تر بودن جراحی دیجیتال نسبت به جراحی سنتی است دلیل ایجاد این تصور چیست و آیا این باور درستی است ؟ باید بگوییم بله درست است جراحی ایمپلنت دیجیتال بسیار ساده می باشد و حتی بعد از جراحی بیمار می تواند بلافاصله غذا بخورد اما دلیل این راحت تر بودن چیست ؟ همان طور که می دانید جراحی ایمپلنت دیجیتال بدون بخیه و خونریزی می باشد زیرا با دستگاه ها و ابزار های دقیق دندانپزشکی این کار انجام می شود در نتیجه بافت لثه به دلیل شکافته نشدن آسیب کمتری می بیند.

آیا شما هم از دندانپزشکی ترس دارید؟

شاید همه ما ترس از دندانپزشکی را از کودکی با خود داریم چه برسد به آنکه بخواهیم خودمان را برای جراحی و کاشت ایمپلنت آماده کنیم. کوتاه تر شدن مدت زمان جراحی می تواند یک نشانه مثبت از راحت تر بودن جراحی ایمپلنت دیجیتال باشد. بهتر است قبل از هر تصمیم با دندانپزشک خود مشورت نمایید و مناسب ترین راه را انتخاب نمایید.

سوالی که شاید برای بسیاری از افراد حائز اهمیت باشد این است آیا کاشت ایمپلنت برای همیشه دوام دارد ؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم در صورت عدم مراقبت از آن نمی توانیم به صورت دائمی از ایمپلنت ها استفاده کنید همان طور که می دانید دندان های طبیعی هم نیاز به مراقبت و نگهداری دارند در غیر اینصورت نمی توانید از آن ها تا آخر عمر استفاده کنید. کاشت ایمپلنت یک راه برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته شما می باشد که می توانید در صورت مراقبت و رعایت بهداشت دهانی به طور دائمی از آن ها استفاده کنید.

لازم است بدانید به جز کاشت ایمپلنت راه های دیگری هم برای جایگزینی دندان های از دست رفته وجود دارد و این تشخیص را باید به دندانپزشک زیبایی خود بدهید که برای شرایط و دندان های شما استفاده از کدام روش مناسب تر می باشد.

و در آخر باید بگوییم در انتخاب کلینیک و دندانپزشک زیبایی خود وسواس به خرج دهید زیرا هر چه کاشت ایمپلنت شما دقیق و بدون مشکل انجام شود طول عمر آن نیز افزایش می یابد همین طور لازم است بدانید ایمپلنت هایی که برای دندان های پشتی استفاده می شود در معرض خرابی زودهنام قرار دارند زیرا فشار بیشتری را تحمل می کنند و عمل جویدن توسط آن ها صورت می گیرد بنابراین لازم است از گاز زدو و جویدن غذاهای سفت تا حد امکان خودداری نمایید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


نظر خود را بیان کنید