زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


دسته‌ها: مشاوره ازدواج.

رازهای مهم زندگی

بعضی از رازهای مهم زندگی را نباید به کسی بگویید زیرا باعث لطمه خوردن به زندگی شما می شود. افراد موفق همیشه ناگفته هایی با دیگران دارند و آنها را رازهای مهم زندگی خود می دانند، این رازهای مهم صحبت های خاص نیستند بلکه حرفهایی می باشند که شما با دوستانتان می گویید.

7 چیز که باید به صورت راز بمانند و به کسی نگویید

انسانها وقتی با فردی بسیار صمیمی می شوند خط قرمزهای خود را فراموش می کنند و براحتی رازها و مسائل شخصی خود را با دوست خود در میان می گذارند در حالیکه این کار درست نیست و همیشه باید به خاطر داشت موضوعاتی است که دیگران نباید بدانند.

 

اتفاقاتی که بین شما و همسرتان رخ می دهد

هرگز از خلوت خودتان با همسر چیزی به دوستانتان نگویید زیرا این روابط حکم راز بین شما و همسرتان است .همیشه خود را جای همسرتان بگذارید و ببینید از نظر شما قابل پسند است که دوستان همسرتان از رابطه بین شما مطلع باشند یا خیر؟

مشاجرات خانوادگی از رازهای مهم زندگی

انسان ها با اولین گروهی که در زندگی برخورد می کنند خانواده شان است تا به حال چقدر از خانواده دور بوده اید اگر از دسته افرادی باشید که به خانواده وابستگی نداشته باشید آسیب دیدن به مراتب برای شما سخت تر است. چرا افراد در چنین مواقعی بادیگران درد دل میکنند شاید دوستی پیدا کنید که شما را قضاوت نکند وبه حرف شما گوش دهد اما بعد خودتان پشیمان می شوید چون علاوه بر اینکه همه جا از حرفهای شما پر است دیگران نیز شروع به قضاوت خانواده تان می کند. سعی کنید به جای درد دل با دیگران خودتان را برای کنترل احساسات تان قوی تر کنید.

جزئیات زنانگی را به هیچ کس نگویید

بسیاری از خانم ها عادت دارند وقتی با هم می نشیند از جزئیات زنانگی خود صحبت کنند فکر می کنند آزادانه در رابطه با این موضوعات صحبت کردن روشن فکریست پس سعی کنید نه تنها در مورد جزئیات زنانگی خود بلکه در رابطه با بیماری های دیگر صحبت نکنید.

نگفتن رمز شخصی به افراد

همیشه هوشیار باشید و از پاسخ به تلفن های مشکوک پرهیز کنید زیرا ممکن است رمز بانکی شما را بگیرند و از شما اخاذی کنند و یا هرگز از سر دوستی رمز خود را به دوستانتان ندهید چون کاری خارج از عقل است و تضمینی نیست که دوست شما همیشه دوست تان بماند.

مشکلات و وضعیت مالی شما راز مهمی است

لزومی ندارد کسی از شرایط مالی شما آگاه باشد میزان پس انداز حقوق پولی که به دیگران قرض داده اید بیا گرفته اید جزء موارد شخصی است و نیاز نیست دیگران از آن مطلع باشند ، ایده زندگیتان را برای دیگران بازگو نکنید چون مختص خود شماست و برای زندگی خودتان کارایی دارد بعضی افراد آنقدر باهوش نیستند که متوجه شوند و ممکن است با پیاده کردن آن در زندگی خودشان دچار مشکل شوند.

ترس های عمیق

بیشتر افراد برای این باور هستند که صحبت کردن درباره ی ترس ها و ناراحتی ها اوضاع را بدتر میکند درست است چون حمایت و کمک دیگران موقتی ست پس سعی کنید در مورد ترس هایتان صحبت نکنید بلکه توانایی خود در رویارویی با آن را بالا ببرید.
با نگفتن رازهای مهم زندگی خود، می توانید باعث حفظ بهتر زندگی شوید و از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید.
به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


نظر خود را بیان کنید