زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


مردها از کجای بدنشان بیشتر تحریک میشوند؟

اطلاعاتی کامل در مورد نقطه جی آقایان
دسته‌ها: سلامت جنسی. برچسب‌ها: بازنشر.

نقطه جی مردان

آیا میدانستید مردان هم مانند زنان دارای نقطه ای به نام جی هستند که باعث تحریک جنسی مردان می شود؟ اما در این مطلب به شما می گوییم که نقطه جی آقایان در کدام قسمت آلت تناسلی دارد و چگونه ماساژ نقطه جی باعث بهبود انزال آقاین می شود.

شاید همیشه فکر می کردید و اینطور شنیده اید و خوانده اید که نقطه جی یکی از اجزاء اندام تناسلی زنانه است و نقش شناخته شده ای در ایجاد ارگاسم واژینال و افزایش عمق و شدت ارگاسم کلیتورال دارد.

در حالیکه حقیقت بیش از این است و افرینش مرد و زن بیش از انکه تصور کنید به هم نزدیک است.
بی شک وقتی بدانید این نقطه پر از حرف و حدیث در مردان نیز وجود دارد ابتدا بدنبال مکان ان می گردید.


نقطه جی در مردان کجاست؟

مکان نقطه جی در مردان در پروستات است. حد فاصل مقعد تا قسمت انتهایی کیسه بیضه، فضایی است حدود ۳ انگشت یا ۶ سانتیمتر که به ان میاندوراه یا پرینه می گویند، درست زیر این فضا پروستات قرار گرفته است که معنی ان این است که نقطه جی مردان بسیار مخفی و تحت حفاظت شدید قرار دارد.

شاید شنیده باشید که پزشکان برای معاینه پروستات بیماران خود از معاینه داخل مقعدی استفاده می کنند.

حدود ۲٫۵ تا ۷٫۵ سانتی متر داخل لبه مقعد غده پروستات در زیر انگشت نشانه یا معاینه پزشک قابل لمس است. اینجا، اعماق بدن یک مرد، محل اسرار امیز نقطه جی نیز می باشد.

همچنین بخوانید: نقطه جی زنان کجاست؟

نقش نقطه جی درمردان

نقطه جی در مردان درست همان نقشی را دارد که در زنان دارد یعنی ایجاد برانگیختگی، کمک به ایجاد ارگاسم و در نهایت تولید مستقل ارگاسم.

ولی یک تفاوت اساسی بین نقطه جی مردانه و زنانه وجود دارد؛ زنان ان را حفاظت نمی کنند و محل و نقش انرا در زندگی جنسی خود بخوبی می شناسند اما مردان یا اصلا آنرا نمی شناسند یا به شدت از ان حفاظت می کنند و اجازه دسترسی و استفاده از ان را به شریک جنسی خود نمی دهند.


تشخیص نقطه جی در مردان و ماساژ آن

اما اینکه شما باید چگونه این لذت را به مرد خود بدهید. در ابتدا باید بدانید که با شروع ماساژ همسر شما ممکن است احساس کند که باید ادرار و یا مدفوع نماید. همچنین بدانید که رعایت کارهای زیر می تواند بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد.

پیش از ماساژ

 • باید ناخنهای دست خود را بگیرید و سوهان زده باشید که هیچ زائده تیزی در آن نباشد.
 • اینکه شما و همسرتان آرام باشید مسیر حرکت را به سمت لذت سوق خواهد داد.
 • با حمام آب گرم ریلکس شوید.
 • شروع به ماساژ وی نمایید.
 • آرام دستتان را بروی بدن وی حرکت دهید و به آرامی بسمت پشت وی دست خود را بغلتانید.
 • حتما از مواد چرب کننده استفاده نمایید چه در طول ماساژ و چه در طول وارد کردن انگشت خود بداخل آنال.
 • برای اینکه احساس بهتر داشته باشید و همینطور سلامت بیشتر می توانید از یک دست کش لاتکس استفاده نمایید.

به هنگام ماساژ

 • شروع به مالش عضله اسفنگتر پشت وی کنید.
 • آن را چرب نماید و آرام با انگشت اشاره خود به آن کمی فشار بیاورید.
 • بخاطر بسپارید که این عضله براحتی باز میگردد و فقط احتیاج به کمی زمان وآمادگی دارد.
 • پس از فشار و زور بی مورد استفاده نکنید.
 • زمانیکه عضله احساس راحتی نماید خود را شل می نماید.
 • می توانید از روغن و مواد چرب کننده مخصوص استفاده کنید که دمای بالاتری دارند
 • پس از وارد کردن انگشت اشاره خود به آرامی شروع به ماساژ نمایید
 • در ابتدا شاید لازم باشد که در این مرحله باز هم دست نگه دارید و بگذارید که انگشت فقط داخل بماند و با دست دیگر برای مدتی شروع به ماساژ بیضه ها و آلت وی نمایید تا بدینوسیله باز هم زمان برای آلت و عضله آنال فراهم گردد تا خود را با شرایط هماهنگ سازد.
 • شما می توانید فضای بین بیضه ها و آنال را هم ماساژ دهید، بمالید و یا فشار دهید.
 • این شروع ماساژ است و شما احتیاج دارید که بدانید همسر شما چه احساسی دارد پس برای همین مهم بهتر است که مدام وی را تشویق کنید که در مورد احساسش با شما حرف بزند و بگوید که چه کنید.
 • در زمانیکه دیدید همسر شما شروع به لذت بردن از ماساژ نمود می توانید انگشت میانه خود را نیز وارد نمایید. بخاطر بسپارید که حتما اینکار را با چرب کردن بیشتر و استفاده از روان کننده های مربوطه انجام دهید.
 • بخاطر بسپارید که هردو شما نا آشنا هستید و بهتر است که این تمرینات را در پوزیشنهای مختلف امتحان کنید تا دریابید کدامیک بیشتر لذتبخش و راحتر می باشد.
 • در این زمان شما می توانید بروی کمر وی دراز بکشید و وقتی که احساس کردید همسر شما آرامش کافی دارد انگشت خود را به آرامی به اندازه یک اینچ به سمت بالا و بروی دیواره آنال کانال بالا ببرید.
 • سعی کنید که برآمدگی را بروی آن شناسایی نمایید. این پروستات است.
 • زمانیکه آن را پیدا کردید سعی کنید به آرامی انگشت خود را به شیوه حرکت اشاره تکان دهید و بروی آن مالش ایجاد نمایید.
 • دقت نمایید که شما در حال استفاده از پوست و انگشت خود هستید و نباید با ناخن به آن ضربه یا فشاری وارد نمایید.
 • حال از همسرتان بپرسید که چه حسی دارد و چه می خواهد. آیا فشار بیشتری احتیاج دارد و یا کمتر ؟ آیا سرعت بیشتر می خواهد یا کمتر ؟

نقطه جی مردان

همچنین بخوانید: آموزش ماساژ پروستات مردان

تحریک مردان به کمک نقطه جی

همانطور که گفته شد، نقطه جی در آقایان در مجرای مقعدی ایشان قرار دارد که تحریک این ناحیه و یا ماساژ آن منجر به ماساژ و تحریک پروستات در آقایان می گردد که لذت بخش بوده و مانند نقطه جی در خانمها عمل می کند.

البته برای تحریک این نقطه نیز باید اصول بهداشت رعایت گردد. یعنی:

 1. ناخنها کوتاه گردد.
 2. دست با آب و صابون شسته شود.
 3. داخل مقعد تنقیه گردد و ضد عفونی شود.
 4. از ژل لوبریکانت استفاده گردد و هنگام ورود انگشت به داخل مقعد این عمل به آرامی و با آرامش انجام شود و هنگام تحریک نیز این عمل به آرامی و با فشار متوسطی صورت گیرد.

البته لازمست بدانید که در ناحیه فرنولوم یا حشفه که در سطح زیرین آلت تناسلی و در سر آلت محل اتصال پوست و سر آلت تناسلی که به ختنه گاه مشهور است نیز مرد بیشترین تحریک را تجربه نموده و تحریک آن برایش بسیار لذتبخش می باشد و بهتر است به جای وارد شدن در مقعد و تحریک جی اسپات یا نقطه G به تحریک آن پرداخت.

نقطه جی مردان


بهبود زود انزالی با نقطه جی مردان

نقطه جی در بهبود انزال زودرس به مردان کمک می کند. بر اساس نتایج بالینی، نقش زنان در کنترل انزال زودرس مردان بارزتر و کلیدی تر از خود مردان است هرچند مردان همچنان اصرار دارند ضمن حفاظت از تمامیت بخش خصوصی خودشان، به این جنگ نیز به تنهایی بروند!

ولی زنان اگر آگاه بوده و بخواهند، می توانند با نفوذ در دیواره دفاعی مردان و ورود به مناطق تحت حفاظت آنان، نقش ارزنده خودشان را ایفا کرده و مردان لجوج را نجات دهند البته خودشان هم منتفع خواهند گشت. نقطه جی مردان یک هدف عالی برای زنان در راستای کمک به درمان انزال زودرس ایشان است.

اول لازم است انرا بشناسید هم جایش را و هم کارش را. این به تنهایی سبب می شود تمرکز شدید ذهنی شما از روی الت تناسلی کم کم برداشته شود؛ امری که به خودی خود در بسیاری از مردان عامل انزال زودرس است.

دوم لازم است از ان نترسید. با ان آشتی کنید و اجازه دهید شریک جنسی تان شما را از فواید ان بهره مند کند و خودش نیز از ان بهره برد.

سوم بازی را معکوس کنید. بجای انکه شما متمرکز روی آلت تناسلی خودتان و نقطه جی شریک جنسی تان باشید، روی نقطه جی خودتان و کلیتوریس شریکتان متمرکز شوید. حالا چند هفته ای ادامه دهید.

همچنین بخوانید: زمان نرمال انزال مردان چقدر است؟
به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


نظر خود را بیان کنید