زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


دسته‌ها: مقالات خواندنی. برچسب‌ها: رپورتاژ آگهی.

وابستگی خانواده یکی از دغدغه هایی می باشد که بسیاری از افراد برای مهاجرت به کشور کانادا دارند، ولی ویزای همراه در کانادا این دغدغه را در خانواده ها از بین برده است. شما فرض کنید فردی می خواهد برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برود و تنها مشکلی که دارد دوری او از خانواده اش می باشد. ویزای همراه در کانادا یکی از انواع ویزای هایی به شمار می رود که مهاجر می تواند همراهان و خانواده خود را به وسیله این ویزا به کانادا ببرد. مراحل دریافت این ویزا شرایط و قوانین خاصی دارد که افراد باید با آنها آشنایی داشته باشند. بدون شک هر فردی با انی قوانین آشنایی ندارد، بر همین اساس بهتر است با افرادی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کند. سازمان های مهاجرتی می توانند برای دریافت ویزای همراه کانادا به شما کمک کنند و تمامی مراحل دریافت این ویزا را طی کنند.

ویزای همراه در کانادا

توضیحاتی در مورد  ویزای همراه در کانادا

شما برای اینکه با ویزای همراه در کانادا آشنایی داشته باشید باید بدانید که این ویزا دارای انواع مختلفی می باشد و برخی از مهمترین آنها عبارت است از :

ویزای همراه دانشجویی در کانادا

برخی از افراد امروزه به وسیله ویزای همراه در کانادا به این کشور مهاجرت می کنند، البته که باید بدانید دریافت این ویزا شرایط ویژه ای دارد. برخی از افرادی که برای تحصیل به کشور کانادا می روند می توانند به وسیله این ویزا همسر و فرزندان خود را که سن آنها قانونی نمی باشد همراه خود به کانادا ببرند. قوانینی که برای دریافت این ویزا وجود دارد شرایط ادامه تحصیل متقاضیان را بسیار آسان تر می سازد. برخی از افراد که دوری خانواده برایشان دشواری های زیادی دارد می توانند به وسیله این ویزا به کشور کانادا مهاجرت کنند و همراه افرادی باشند که تقاضا دهنده اصلی به شمار می روند.

ویزای همراه دانش آموزی در کانادا

 برای دریافت ویزای همراه در کانادا که به صورت دانش آموزی می باشد شما باید از طریق یک موسسه معتبر مهاجرتی اقدام نمایید. اگر شما ویزای تحصیلی فرزند خود را دریافت کنید می توانید از طریق یکی از موسسه های مهاجرتی ویزای همراه را هم برای خودتان دریافت نمایید تا در کنار کودک خود باشید. یکی از مهمترین مزیت هایی که دریافت این ویزا به همراه دارد این است که پدر و مادر نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند و می توانند در دوران تحصیل فرزند خود در کنارش باشند.

ویزای همسر دانشجو در کانادا

فردی که به عنوان دانشجوی بین المللی وارد یکی از دانشگاه ها معتبر کانادا می شود، می توانید ویزای همراه در کانادا برای همسر خود هم دریافت نماید. البته دریافت این ویزا شرایط ویژه ای دارد و یکی از مهمترین آنها این است که دانشجو مشغول به تحصیل باشد و در آن موسسه دولتی و یا خصوصی فعالیت کند. همسر دانشجو می تواند با ویزای همراه وارد کانادا شده و در کنار همسر خویش کار کند. این شرایط و ویزا برای آنها بسیار مناسب می باشد و بعد از مدتی می توانند اقامت دائم خود را در این کشور دریافت کنند.

ویزای همراه دانشجو در کانادا

 والدینی که فرزندشان به سن قانونی رسیده باشد نمی توانند همراه او درخواست ویزای همراه دهند و به کشور کانادا مهاجرت کنند. بلکه تنها فرزندانی که به سن قانونی نرسیده اند والدین می توانند با دریافت ویزای همراه در کانادا کنار فرزند خود باشند. البته در برخی از مواد هم اگر دانشجو همسر و فرزند داشته باشد به وسیله این ویزا می توانند همراه او باشند. شرایطی که برای دریافت این ویزا در کشور کانادا حاکم است قوانین خاصی دارد و اگر شما می خواهید با اطمینان کاملی این ویزا را دریافت کنید بهتر است از طریق یکی از موسسه های مهاجرتی اقدام نمایید.

شرایط گرفتن ویزای همراه کانادا

 شما باید برای دریافت ویزای همراه در کانادا با شرایط قانونی آن آشنایی داشته باشید. افرادی که متقاضی دریافت این نوع ویزای کانادا هستند باید در نظر داشته باشند که تنها برای افراد درجه یک خانواده خود مانند فرزند و یا همسر خود می توانند این ویزا را دریافت کنند. همسر و فرزندان فردی که به کانادا مهاجرت کرده است تا زمانی که او به تحصیل می پردازد  می توانند در کنارش باشند و اقامت این کشور را دریافت کنند. شرایطی که برای گرفتن ویزای همراه وجود دارد چندان دشوار نمی بادش، به همین دلیل بیشتر افراد از این طریق وارد کشور کانادا می شوند و اقامت دائم خود را بعد از مدتی دریافت می کنند.

 مراحل دریافت ویزای همراه کانادا
مراحل دریافت ویزای همراه کانادا

یک دانشجویی که در کشور کانادا به عنوان دانشجوی بین المللی شناخته می شود، از دو طریق می تواند ویزای همراه در کانادا را برای وابستگان خود دریافت نماید که این دو روش عبارت می باشد از :

– یکی از روش های دریافت ویزای همراه در کانادا این است که هر دو طرف یعنی هم دانشجو و هم افرادی که می خواهند همراه او باشند به صورت همزمان مدارک خود را تحویل دهند و تقاضای ویزا نمایند.

– روش دیگر این است که فرد متقاضی برای ویزای دانشجویی تمامی مدارک خود را ارائه دهد و بعد از اینکه او در دانشگاه پذیرفته شود، برای دریافت ویزای همراهان خود اقدام نماید. دقت داشته باشید تمامی اطلاعاتی که مربوط به مشخصات همراهان می باشد را باید در این مرحله به درستی وارد کنید.

مدارک لازم برای ویزای همراه کانادا

 بدون شک همه شما به خوبی می دانید که برای دریافت هر نوع ویزا باید مدارک مشخص شده از طرف سفارت را ارائه دهید. برای دریافت ویزای همراه در کانادا هم باید مداک مشخص شده ای را ارائه دهید که این مدارک عبارت می باشد از :

– یکی از مهمترین نکاتی که شما باید هنگام ارائه مدارک خود به آن توجه داشته باشید این است که تمامی اطلاعات شخصی خود را به درستی وارد کنید. در واقع باید بدانید این اطلاعات از جمله مهمترین اطلاعات ثبت شده شما هنگام ویزا می باشد.

– ثابت کردن خود از نظر تمکن مالی امر بسیار مهمی می باشد و هر نوع مدرکی که نشان می دهد شما تمکن مالی دارید را باید برای دریافت ویزای همراه در کانادا ارائه دهید. اینکه شما می توانید تمامی هزینه های زندگی خود را و همچنین خانواده تان را فراهم کنید امر بسیار مهمی می باشد و دولت کانادا روی این مسئله حساسیت های خاصی دارد.

– برخی از افرادی که متقاضی ویزای کار هستند هم می توانند برای دریافت این ویزا اقدام نمانید و تمامی مدارکی را که باید برای ویزای کار ارائه دهند برای دریافت این ویزا هم بدون شک باید ارائه نمایند.

ویزای والدین دانشجو کانادا

 بعد از اینکه دانش آموز بتواند ویزای دانش آموزی کانادا را دریافت کند، والدین هم می توانند اقدام به دریافت ویزای همراه در کانادا نمانید تا در کنار فرزند خود باشند. البته باید بدانید تنها در صورتی می توانند اقدام به دریافت این ویزا نمایند که فرزندشان زیر سن قانونی باشد. هر یک از شهرهای کانادا سن قانونی را متفاوت می داند و شما باید در این مورد اطلاعات لازم را جمع آوری کنید و سپس همراه فرزند خود اقدام به دریافت ویزای همراه نمایید.

شرایط کار با ویزای دانشجویی همسر دانشجو در کانادا

افرادی که به وسیله ویزای دانشجویی به کشور کانادا می روند می توانند همسر خود را هم به عنوان همراه با خود به این کشور ببرند. همسر که به وسیله ویزای همراه در کانادا در این کشور اقامت دارد می تواند برای خود کار پیدا کرده و کار کند. شرایط کار او در صورتی ممکن می شود که درخواست ویزای کار در این کشور را بدهد در غیر این صورت دولت کانادا به او اجازه کار کردن نمی دهد.

 مراحل دریافت ویزای همراه کانادا

 هزینه ویزای دانشجویی همسر دانشجو کانادا

 برای دریافت ویزای همراه در کانادا شما نیازی نیست هزینه ای پرداخت کنید، ولی باید مدارکی که نشان دهد شما تمکن مالی دارید را ارائه دهید. مراحل قانونی دریافت ویزا که بدون شک هزینه های مربوط به خود را دارد، ولی شما تنها کافی است مدارکی که نشان دهد تمکن مالی دارید را به سفارت ارائه دهید تا با درخواست ویزای شما موافقت شود.

بیشتر بخوانید: ویزای اسپانسرشیپ کانادا

زمان درخواست ویزای دانشجویی همسر دانشجو در کانادا

شما برای دریافت ویزای همراه در کانادا می توانید زمانی که همسر شما درخواست ویزای دانشجویی می دهد اقدام نمایید، در این صورت می توانید ویزای خود را دریافت کنید. و همچنین زمانی که دانشجو ویزای خود را دریافت نمود می تواند اطلاعات مربوط به همراهان خود را هم وارد نماید تا آنها هم ویزای همراه کانادا را دریافت کنند.

 مدت زمان صدور ویزای همراه کانادا

 بعد از اینکه دانش آموز و یا دانشجو ویزای خود را دریافت کنند همراهان هم می توانند ویزای خود را دریافت نموده و کنار فرزند و همسر خود باشند. اینکه همسر چه زمانی ویزای همراه اش صادر می شود بستگی به زمان ارائه درخواست می باشد که اگر دیرتر درخواست داده باشد بدون شک امکان دارد ویزای او هم دیرتر صادر شود. ولی والدین همراه فرزند خود می توانند به کشور کانادا بروند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


نظر خود را بیان کنید