زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


دسته‌ها: مقالات خواندنی. برچسب‌ها: رپورتاژ آگهی.

بهترین دکتر لیفت سینه تهران کیست؟ هزینه لیفت سینه با جراحی کمتر است یا با نخ و لیزر؟ برای بالا کشیدن سینه به چه پزشکی مراجعه کنیم؟ چگونه می‌توانیم برای انجام عمل‌های جراحی زیبایی مانند جراحی کوچک کردن سینه یا لیفت سینه به یک کلینیک پزشکی اعتماد کنیم؟ این‌ها تنها بخشی از سوالاتی است که اگر قصد انجام لیفت سینه داشته باشید حتما در ذهنتان شکل می‌گیرد. قصد داریم در این مطلب راجع‌به روش‌های لیفت یا بالا کشیدن سینه، هزینه‌ آن و انتخاب بهترین دکتر لیفت سینه تهران به سوالات احتمالی شما پاسخ دهیم.

پیدا کردن یک پزشک متخصص خوب برای انجام خدمات درمانی همیشه از حساسیت بالایی برخوردار است. اگر این خدمات جزو خدمات زیبایی مانند ماموپلاستی یا بالا کشیدن سینه محسوب شود، این حساسیت دوچندان می‌شود چراکه عمل‌های جراحی زیبایی به صورت مستقیم با زیبایی و سلامت فرد در ارتباط هستند. لیفت سینه جزو یکی از پرمتقاضی‌ترین عمل‌های جراحی زیبایی در سال 99 بوده است. اگر در حال خواندن این مقاله هستید به این معنا است که شما نیز به دنبال یک جراح متخصص برای بالا کشیدن سینه در تهران هستید! اما چگونه می‌توانیم به یک دکتر برای انجام این جراحی اعتماد کنیم؟

انتخاب متخصص برای انجام یک عمل جراحی زیبایی چالش‌برانگیزترین قسمت این تصمیم است. برای انجام جراحی لیفت سینه می‌توانید نزد جراح متخصص یا جراح عمومی بروید. با توجه به اینکه جراح متخصص هزینه بیشتری برای انجام این عمل دریافت می‌کند، آیا مراجعه به یک جراح عمومی غلط و پرریسک است؟ بهترین دکتر لیفت سینه تهران دکتری است که در این زمینه تجربه بالایی داشته باشد و مراجعه کنندگان قبلی از انجام این عمل نزد آن جراح رضایت کامل داشته باشند.

بنابراین شما می‌توانید برای انجام ماستوپکسی به یک جراح عمومی مراجعه کنید؛ جراحی که سابقه بالایی داشته باشد. دکتر پروانه منصوری در کلینیک بیتا با بیش از 18 سال سابقه و انجام 1000 عمل جراحی زیبایی بدن و زیبایی سینه، با درصد بالای رضایت مراجعه کنندگان در حال فعالیت است. بالا کشیدن سینه با تکنیک‌های مختلفی چون برش لنگری، برش هلالی و برش دوناتی شکل قابل انجام است. بهترین دکتر لیفت سینه تهران دکتری است که بداند مناسب‌ترین تکنیک برای هر فرد با توجه به موقعیت قرارگیری سینه‌های او، چه تکنیکی است.

هزینه لیفت سینه با توجه به فاکتورهای متعددی چون نوع تکنیک به کار گرفته شده تعیین می‌شود. تعرفه این جراحی زیبایی سینه در تهران در سال 1400-1399 چیزی حدود 20 تا 25 میلیون تعیین شده است. این هزینه در مراکز متفاوت و از سوی جراح‌های مختلف می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد. برای اطلاع دقیق از هزینه جراحی لیفت سینه توسط دکتر پروانه منصوری با بیتاکلینیک تماس بگیرید.

لیفت سینه چیست؟

 لیفت سینه Breast lift surgery که در زبان پزشکی به آن ماستوپکسی نیز گفته می‌شود با هدف از میان برداشت پوست اضافه سینه صورت می‌گیرد. برخی از خانم‌ها به دلیل داشتن سینه‌هایی که آویزان و شل شده‌اند اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند و نسبت به ظاهر اندام خود احساس خوبی ندارند. این افتادگی بافت سینه می‌تواند به دلایل مختلفی چون ژنتیک، شیردهی، کاهش ناگهانی وزن یا حتی افزایش سن رخ داده باشد.

بهترین دکتر لیفت سینه تهران

 با کمک بهترین دکتر لیفت سینه می‌توان بافت سینه را بالا کشید و فرم مناسب و دلخواهی به آن داد. توجه داشته باشید که ماستوپکسی جزو عمل‌های جراحی زیبایی حساس به شمار می‌رود که حتما باید توسط یک متخصص باتجربه صورت بگیرد. اولین قدم برای انجام این عمل جراحی، پیدا کردن یک مرکز جراحی معتبر است. بیتاکلینیک یکی از بهترین کلینیک‌های پزشکی در غرب تهران است که این خدمات را تحت نظر تیم پزشکی مجربی ارائه می‌دهد.

چگونه بهترین دکتر لیفت سینه را پیدا کنیم؟

یکی از دغدغه‌های مهم خانم‌هایی که می‌خواهند عمل بالا کشیدن سینه را انجام دهند این است که برای این اقدام باید به چه جراحی و با چه تخصصی مراجعه کنند؟ آیا باید به جراح پلاستیک مراجعه کنیم با بهتر است این عمل را یک جراح متخصص انجام دهد؟ عمل‌های زیبایی چون بالا کشیدن سینه را می‌توانید نزد جراح‌ عمومی و جراح متخصص انجام دهید. طبیعتا هزینه لیفت سینه نزد یک جراح متخصص از جراح عمومی بیشتر است. اگر می‌خواهید با هزینه معقول‌تری به زیباتر شدن فرم و ظاهر سینه‎‌هایتان کمک کنید می‌توانید این جراحی را نزد یک جراح عمومی اما با تجربه و سابقه بالا انجام دهید.

بهترین دکتر لیفت سینه تهران

 دکتر پروانه منصوری، مدیر یکی از بهترین کلینیک‌های جراحی زیبایی تهران، با بیش از 1000 عمل جراحی موفق و سابقه فعالیت در بیمارستان میلاد تهران از تجربه و مهارت بالایی برخوردار است. اگر به دنبال یکی از بهترین دکترهای لیفت سینه با هزینه مناسب هستید، می‌توانید برای دریافت مشاوره از دکتر منصوری به بیتاکلینیک مراجعه کنید.

ماستوپکسی در بیتاکلینیک چگونه انجام می‌شود؟

مهم‌ترین موضوعی که باید در رابطه با لیفت سینه بدانید این است که با بالا کشیدن سینه قرار نیست تغییر سایز صورت بگیرد. بلکه این عمل جراحی برای بالا کشیدن سینه‌ها و قرار دادن آن‌ها در موقعیتی مناسب صورت می‌گیرد. اگر قصد کوچک کردن سایز سینه دارید باید ماموپلاستی انجام دهید. دکتر منصوری برای ماستوپکسی یا بالا کشیدن سینه از تکنیک‌های مختلفی استفاده می‌کند.

بهترین دکتر لیفت سینه تهران

  • برش هلالی
  • برش دوناتی شکل
  • برش لنگری

انتخاب مناسب‌ترین تکنیک به وضعیت قرار گرفتن سینه‌ها، میزان تغییرات لازم و درخواست فرد بستگی دارد. اگر میزان افتادگی سینه زیاد باشد، بهترین تکنیک برش لنگری است. چنانچه میزان تغییرات لازم چندان زیاد نباشد، می‌توان از تکنیک‌ برش هلالی استفاده کرد. جراحی زیبایی سینه که شامل کوچک کردن سینه و بالا کشیدن سینه می‌شود، جزو پرطرفدارترین خدماتی به شمار می‌رود که از سوی بیتاکلینیک ارائه می‌شود.

لیفت سینه بدون جراحی

آیا امکان بالا کشیدن سینه‌ها بدون جراحی هم وجود دارد؟ احتمالا تبلیغاتی مانند لیفت سینه با لیزر یا با نخ را دیده‌اید. بله امکان بالا کشیدن سینه‌‌ها بدون عمل جراحی و با روش‌های این‌چنینی نیز وجود دارد. اما نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که این روش‌ها قطعی نیست و تنها به میزان اندکی به بالا کشیدن سینه‌ها کمک می‌کند.

برخی از افراد به دلیل عوارض‌های احتمالی جراحی یا بالا بودن هزینه لیفت سینه از طریق جراحی، ترجیح می‌دهند از روش‌های غیر جراحی استفاده کنند. اما توجه داشته باشید که اگر افتادگی و بدفرمی سینه زیاد باشد، تنها جراحی زیبایی سینه است که نتیجه مطلوب خواهد شد.

هزینه لیفت سینه بهترین دکتر تهران چقدر است؟

قیمت لیفت سینه می‌تواند با توجه به فاکتورهای متعددی تعیین شود. درجه افتادگی سینه‌ها، کلینیکی که برای این عمل انتخاب می‌کنید، جراح لیفت سینه و… همگی از عوامل موثر بر تعرفه این عمل زیبایی سینه هستند. هزینه جراحی بالا کشیدن سینه در تهران حدود 20 تا 25 میلیون عنوان می‌شود. برای اطلاع از هزینه دقیق این جراحی در کلینیک بیتا می‌توانید به وبسایت بیتاکلینیک مراجعه کنید و مشاوره قبل از عمل دریافت کنید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


نظر خود را بیان کنید