زندگی سالم، روانی آرام، خانواده ی شاد، بدن تندرست با تک پزشک


دسته‌ها: مقالات خواندنی.

ما یک گروه تخصصی نساجی هستیم که در زمینه ی منسوجات بیمارستانی کار می‌کنیم. ما میتواینم تمام منسوجات لازم برای بیمارستان، درمانگاه و کلینیک های درمانی را که شامل:

 • ملحفه بیمارستانی
 • بالش بیمارستانی
 • پتوی بیمارستانی
 • لباس بیمار
 • گان جراحی
 • تشک بیمارستانی
 • دمپایی بیمارستانی
 • تخت بیمارستانی

برای شما تامین و عرضه می‌نماییم.

معرفی منسوجات بیمارستانی پارس

بهترین منسوجات | بهترین قیمت | مشاوره تخصصی

منسوجات بیمارستانی پارس

02165012031

09214659488

ملحفه بیمارستانی

همه ما به بیمارستان رفته‌ایم و می‌دانیم چه حسی دارد. اما وقتی یک ملحفه خوب روی تخت باشد می‌توانیم حس بهتری را در آنجا تجربه کنیم. بیمارستان همچون هتل، از مکان‌هایی است که باید ملحفه‌های تخت بیمارستانی آن روزانه شست و شو شود. از شخصی که سرما خوردگی ساده دارد و برای آمپول زدن روی تخت دراز می‌کشد تا شخصی که دچار شکستگی و خون ریزی در ناحیه‌ای از بدن خود شده است و برای بخیه زدن بر روی تخت دراز می‌کشد و به سبب خون ریزی ملحفه‌ها رو کثیف و آلوده می‌کند هر دو باعث آلودگی ملحفه می‌شوند و نیاز به شست و شوی ملحفه بیمارستانی را افزایش می‌دهند. یشتر ملحفه‌های مورد استفاده در بیمارستان ملحفه‌های قابل شست و شو هستند یا اینکه از ملحفه یکبار مصرف به جای آن استفاده می‌کنند و همچنین الیاف به کار رفته شده در پارچه ملحفه بیمارستانی ضد حساسیت هستند و در حفظ سلامتی بیماران موثر هستند. در کنار این موارد ملحفه‌های به کار رفته در اتاق عمل که نقطه‌ی حساسی در بیمارستان است باید به طور کامل اختصاصی باشند. البته ملحفه‌های یکبار مصرف هم در برخی از بیمارستان‌ها وجود دارد که قیمت پایین‌تری دارند و تعویض آن ها توجیه اقتصادی دارد. همچنین انتخاب جنس ملحفه بسیار مهم است زیرا تاثیر مهمی در راحتی و آرامش بیمار دارد. عرضه انواع پارچه ملحفه بیمارستانی را اغلب با رنگ سفید، صورتی و آبی انجام می‌دهند. گروه منسوجات بیمارستانی پارس با ارائه بهترین ملحفه‎های بیمارستانی در خدمت مشتریانش سعی دارد مشتریان خود را راضی نگه دارد.

ملحفه بیمارستانی

تشک بیمارستانی

بیشتر تشک‌های بیمارستان از یک یا چند مورد تشکیل شده اند: کف، کویل‌های داخلی، هوا یا ژل. هرچند ممکن است اشتراکات آن‌ها محدود باشد، این تشک‌ها را می‌توان در چندین زمینه مجزا طبقه بندی کرد (برخی از آن‌ها شناخته شده اند که با هم همپوشانی دارند): تشک‌های داخلی ، تشک‌های کف ، تشک‌های کم هوا ، تشک‌های فشار متناوب ، تشک‌های چرخشی جانبی و تشک‌های باریاتری. تشک‌های بیمارستانی انواع مختلفی دارند. از رایج ترین انواع تشک بیمارستانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تشک‌های فنری: درون این تشک از فنرهای فلزی (گاهی‌اوقات در ترکیب با فوم باکیفیت) کار گذاشته می‌شود. تعداد فنرها به طور یکسان در کل تشک قرار می‌گیرند تا همه قسمت‌های تشک بتواند بدن بیمار را به درستی نگه‌دارد و بدن دچار گرفتگی و درد در ناحیه کمر نشود. البته این نوع تشک مناسب افرادی است که به روی شکم می‌خوابند، زیرا با اطمینان می‌تواند فرد را در وضعیت خوب و راحتی نگه‌دارند. از آنجایی که هوا را به خوبی از خود عبور می‌دهند، موجب خنکی سطح و آسایش فردی می‌شوند که روی آن خوابیده است. این تشک در اندازه‌، طراحی و تعداد فنرهای مختلف تولید می‌شود. همچنین قیمت این تشک بسیار مقرون به صرفه است.
 • تشک مموری فوم: این تشک‌ها، جدیدترین و محبوب‌ترین تشک‌های بازار هستند که پزشکان خرید این تشک را بیش از هر نوع تشک دیگر برای بیماران توصیه کرده‌اند. در تولید این تشک از چند لایه فوم استفاده می‌شود که می‌تواند فرم و شکل بدن را به خوبی حفظ کند و جلوی انحنا بدن، به‌ویژه در قسمت کمر را بگیرد. در واقع از این فوم‌ها در تولید تشک‌های طبی معمولی هم به‌کار استفاده می‌شود. استفاده از مموری فوم در تولید تشک، نیاز به جابه‌جا و سر و ته کردن را حذف کرده است. دوام این تشک نیز بسیار بالا می‌باشد.
 • تشک مواج: درون این نوع تشک‌ها حفره‌های حاوی هوا وجود دارد که این حفره‌ها با تغییر حالت بدن و فشار موجود، با پر و خالی شدن از هوا، نقاط فشار بدن را در حالت مناسبی قرار می‌دهد. به این وضعیت موج‌درمانی می‌گویند. تشک مواج به وسیله دو کانال مجزا فشار وزن بیمار بترس شده را در نقاط مختلف بدن جابه‌جا می‌کند و ازاین طریق از ثابت ماندن تمام فشار وزن بیمار در یک نقطه خاص جلوگیری می‌کند. این نوع تشک مناسب بیمارانی است که مجبور به استراحت طولانی‌مدت در رختخواب هستند و در معرض زخم بستر قرار دارند. درواقع این نوع تشک از ابتلا به زخم بستر پیشگیری می‌کند. همچنین با ویژگی موج‌درمانی این تشک، سیستم جریان خون بیمار و وضعیت پوست او بهتر می‌شود.این تشک برای افرادی که مشکل حرکتی دارند یا در خطر زخم‌های ناشی از فشار وزن بدن روی تشک هستند، انتخاب بسیار مناسبی است.
 • تشک بادی: این تشک هم از هوا پر است و به‌گونه‌ای تولید شده که می‌تواند جلوی نشت هوا را بگیرد. این نوع تشک هم مانند تشک‌های مواج، نقاط فشار روی بدن بیمار را کم می‌کند و هوا در آن به آهستگی (100 لیتر در دقیقه) جریان دارد. این شرایط باعث می‌شود دمای معمولی پوست کاملا حفظ شود. همچنین پارچه به‌کار رفته در این تشک، بخار را جذب کرده و رطوبت اضافی را کاهش می‌دهد. به این صورت فرآیند درمان جراحت‌ها و زخم‌های بیماران را سرعت می‌بخشد. این تشک برای افرادی که توانایی حرکت ندارند و همچنین کسانی که شب‌ها به شدت عرق می‌کنند یا اختلال خواب دارند، مناسب است. همچنین تشک‌هایی در بازار وجود دارد که ویژگی‌های تشک بادی و تشک مواج سلولی را با هم ترکیب کرده و فرآیند درمان جراحت‌های بیمار را بهبود می‌بخشد. همچنین از ایجاد زخم بستر پیشگیری می‌کند.

تشک بیمارستانی

بالش بیمارستانی

بالش بیمارستانی یکی  از مهم‌ترین منسوجات و کالاهای بیمارستانی می‌باشد، که علاوه بر راحتی خواب بیمار در سلامتی او اثر به سزایی دارد. بازار فروش عمده بالش‌های بیمارستانی با مدل‌های مموری فوم دار، ساده، طبی، گردنی و …  محصولات مورد نیاز بیماران را تامین می‌کند. تولید بالش‌های بیمارستانی برای بیماران مختلف، با الیاف و استانداردهای گوناگونی انجام می‌شود و بالش‌های طبی مموری فوم، یکی از نمونه بالش‌هایی می باشد که می‌توان عرضه نمود. همچنین در برخی موارد که به بالش‌های معمولی نیاز می‌باشد، از بالش‌های پشم شیشه و یا الیاف طبیعی نظیر پر قو، پنبه، پشم و … استفاده می‌شود. بالش بیمارستانی در انواع مختلف وجود دارد که عبارتند از: بالش پنبه‌ای، بالش طبی ساده، بالش مموری فوم طبی. قیمت بالش‌های بیمارستانی با توجه به نوع و جنس آن‌ها متفاوت می‌باشد. بالش پنبه قیمت مناسب تری نسبت به بالش طبی و  مموری فوم طبی دارد. ولی بالش طبی و مموری فوم طبی قیمت نسبتا بالایی دارند برای این که این نوع بالش برای افراد مبتلا به درد در ناحیه گردن و ستون فقرات طراحی شده و جنس آن‌ها نیز نسبت به بالش پنبه با کیفیت تر است و دوام بالاتری دارد. بنابراین نتیجه می‌گیریم خرید هرنوع بالش بیمارستانی نسبت به کیفیت و جنس آن متغیر خواهد بود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


نظر خود را بیان کنید